Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U
3 Oude wandelstokken. 2x met houten heft, 1x met verchroomde heft. Allen ca. 90cm. eind 20e eeuw Cond.: G
Oud houten vliegtuigje ter decoratie op te hangen 20e eeuw. 26x75x70cm. Cond.: G
Staande petroleumlamp met groen Majolica, bewerkt met bloemen ca. 1970, 57xø25cm. Cond.: G
Chinese houten schaal (14xø27cm.) en rieten koffertje (28x24x17cm.) begin 20e eeuw. Cond.: G
Staande messing petroleumlamp met glazen kap 20e eeuw 67xø20cm. Cond.: G
Antiek geémailleerd sieradendoosje ca. 1900, vermoedelijk Frankrijk 6x7x6
3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U
Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G
Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas
19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U
2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G
Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G
3 Hertegeweien. 1x Zeer oud gewei op plank van een spieser ca. 1920. 2x Losse geweien zonder plank, ook van een hertebok Cond.: G
Oude trouwfoto van een Duits echtpaar in goudkleurige lijst 36x30cm. Cond.: G
Rood koperen theepot geheel versierd met vertind messing 20e eeuw 25,5x22x11,5cm. Oude opiumpijp van hout compleet ingelegd met parelmoer. Pijp is van bamboe begin 20e eeuw.
Messing handgedreven paraplubak met Oud Hollandse voorstelling. Geheel staand op 4 leeuwepootjes 55x47x20cm. Cond.: G
Spaanse brasero 20e eeuw, messing met handgrepen 11xø45cm. Cond.: G
Art Deco hengselschaal met ronde tegel als bodem gedecoreerd met bloemen. Bovenkant verchroomd ca. 1910 16xø21cm. Cond.: G
Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U
Lederen etui met nagelverzorgingssetje begin 20e eeuw Sheffield England 15x19cm. Cond.: G
2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)
Antieke zware ijzeren weegschaal ca. 1900 met koperen bak 51x18x22cm. Cond.: U
Messing Russische samovaar met keteltje, onderplaat en opvangbakje ca. 1920. Ketel moet gesoldeerd worden verder goed 52x37x22,5cm.
Bronskleurig 2-motorig vliegtuigje op voet 21e eeuw 12x22,5x18cm. Cond.: G
Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G
Oude spiegel met uitgewerkte koperdecoratie en 5 spiegels 64x35x10cm. Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje in Jugenstil stijl eind 20e eeuw. 48x24,5cm. Cond.: G
Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.
17 Delen hotelzilver van diverse makers (o.a; Bert Muller en Boggia). 3x Grote borden, 3x kleine borden, 3x plat schaaltje, 8x schaaltje met klein voetje 20e eeuw. Cond.: G
MAssief eikenhouten kolenbak met gietijzeren handgreep. Achterop het originele kolenschepje. Binnenin met origineel kolenbakje van ijzer ca. 1920 38x34x46cm. Cond.: G
10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G
1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G
2 Antieke weegschalen 19e eeuw en een antieke strijkbout ca. 1900 Cond.: G
Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G
Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G
Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G
2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G
Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G
Doos diversen met o.a; 1x oude koffiemolen gemerkt KTM, 2x tinnen borden met familiewapen, 5x grote tinnen lepels, 3x kleine tinnen lepels, 7x oude geijkte gewichten, tabaksdoos met paarden, 2x zakhor...
Grote zware messing kaarsenkandelaar bestemd voor dikke kaars. Eind 20e eeuw 31,5xø14cm. Cond.: G
Oude paraplubak in de vorm van een biervat. Eikenhout met koperen banden en hengsels ca. 1900 46xø27cm. Cond.: G
Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U
Oude soda-fles uit Angers begin 20e eeuw met blauw gegraveerd glas 31xø11cm.
Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G
Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.
Lindehouten compleet uitgesneden schildersezeltje naar voorbeeld van de 19e eeuw. 52x16cm. Cond.: G
Twee ananasvormige staande lampen van hout 20e eeuw. MAde in Italy 75x18,5x18cm. Cond.: G
Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.
Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U
Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G
Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G