Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R
Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Stel pianokandelaars van brons 20e eeuw. Naar barok voorbeeld Cond.: G
Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U
Staande Jugendstil stijl lamp in de vorm van planten. Lampekapjes zijn gemaakt als bloemen. Lamp is in nieuwstaat 170x40x40cm. Cond.: G
Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.
Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G
4 Delen koper o.a; 2 roodkoperen ketels, antieke weegschaal en een roodkoperen helmketel met porseleinen handvat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil ø34cm. Cond.: G
Vaas ca.1900, compositie gebronst licht ovale vorm met varens en kevers twee asymetrische oren, Gesign.F.Debon(Frédéric Debon) H 23.5 cm.
Brievenweegschaal, Engeland,eind 19e eeuw,eikenhouten standaard met messing wegschaal en complete gewichtenset. 12x25x14cm.
Schaal in de vorm van een doek,met kreeft en vis,compositie gebruineerd en gelakt,gedragen door 3 figuren in verschillende klederdrachten uit de 17e eeuw.25x17x15.5cm.
Paar fotolijsten,staand,eind 19e eeuw,brons apart bewerkt deels omgeslagen rand,ca.28x20cm.
Art-deco presenteerschaal, ca.1930 ovaal tablet mahoni fineer met aan de zijkanten aangezette verchroomde handgrepen, 5 glazen inzetschaaltjes middelste met houten deksel en knop. B.48 cm.
Inktstel 1e helft 20e eeuw, lindenhout gestoken (gehamerd) en donkergebeitst,2 inktpotjes en een teckel. B 23cm.
Stel messing orenkruiken 1e helft 20e eeuw handvat met hout H.29cm.
Grote messing orenvaas gemaakt van granaat hulsen, Frankrijk 1919, met 2 grote oren,bewerkt met mooi decor en medaillon . 'la Paix 28-9-19'H.50.5 cm.
Wandspiegel eind 19e eeuw, met 4 kaarsenhouders compositie verguld .H.51 cm.
Art-deco inktstel ca.1930,ruitvormig blad op 4 messing bolpootjes,mahoni fineer, waarop 2 inkthouders met zwenkbare deksels.rondom met intarsia.
Visbestek voor 6 personen,14 delig,Engeland ca.1930, plated met bakeliet heft in houten kist. L17.5 cm.-28.5 cm.
Wortelnoten kistje in de vorm van een dekenkistje, ca.1900,messing beslag kruisvormmsleutel ontbreekt. L.beschadigd. 23x15x12 cm.
Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G