This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Kom
Result: 27 EUR

Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R

Lampje op zilverkleurige voet
Starting price 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Stel pianokandelaars
Starting price 80 EUR

Stel pianokandelaars van brons 20e eeuw. Naar barok voorbeeld Cond.: G

Tiffany lamp
Starting price 60 EUR

Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U

Staande lamp
Result: 60 EUR

Staande Jugendstil stijl lamp in de vorm van planten. Lampekapjes zijn gemaakt als bloemen. Lamp is in nieuwstaat 170x40x40cm. Cond.: G

Cloisonne bord
Result: 100 EUR

Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.

Indonesische wandconsole
Starting price 30 EUR

Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G

4 Delen koper
Result: 27 EUR

4 Delen koper o.a; 2 roodkoperen ketels, antieke weegschaal en een roodkoperen helmketel met porseleinen handvat.

Hangpetroleumlamp
Result: 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil ø34cm. Cond.: G

Vaas
Starting price 160 EUR

Vaas ca.1900, compositie gebronst licht ovale vorm met varens en kevers twee asymetrische oren, Gesign.F.Debon(Frédéric Debon) H 23.5 cm.

Brievenweegschaal
Starting price 120 EUR

Brievenweegschaal, Engeland,eind 19e eeuw,eikenhouten standaard met messing wegschaal en complete gewichtenset. 12x25x14cm.

Schaal met 3 figuren
Starting price 350 EUR

Schaal in de vorm van een doek,met kreeft en vis,compositie gebruineerd en gelakt,gedragen door 3 figuren in verschillende klederdrachten uit de 17e eeuw.25x17x15.5cm.

Paar fotolijsten
Starting price 220 EUR

Paar fotolijsten,staand,eind 19e eeuw,brons apart bewerkt deels omgeslagen rand,ca.28x20cm.

Art-deco presenteerschaal
Starting price 120 EUR

Art-deco presenteerschaal, ca.1930 ovaal tablet mahoni fineer met aan de zijkanten aangezette verchroomde handgrepen, 5 glazen inzetschaaltjes middelste met houten deksel en knop. B.48 cm.

Inktstel
Starting price 80 EUR

Inktstel 1e helft 20e eeuw, lindenhout gestoken (gehamerd) en donkergebeitst,2 inktpotjes en een teckel. B 23cm.

Stel orenkruiken messing
Starting price 80 EUR

Stel messing orenkruiken 1e helft 20e eeuw handvat met hout H.29cm.

Messing orenvaas
Starting price 280 EUR

Grote messing orenvaas gemaakt van granaat hulsen, Frankrijk 1919, met 2 grote oren,bewerkt met mooi decor en medaillon . 'la Paix 28-9-19'H.50.5 cm.

Wandspiegel
Starting price 80 EUR

Wandspiegel eind 19e eeuw, met 4 kaarsenhouders compositie verguld .H.51 cm.

Art-deco inktstel
Starting price 60 EUR

Art-deco inktstel ca.1930,ruitvormig blad op 4 messing bolpootjes,mahoni fineer, waarop 2 inkthouders met zwenkbare deksels.rondom met intarsia.

Visbestek in kist
Starting price 80 EUR

Visbestek voor 6 personen,14 delig,Engeland ca.1930, plated met bakeliet heft in houten kist. L17.5 cm.-28.5 cm.

Kistje
Starting price 120 EUR

Wortelnoten kistje in de vorm van een dekenkistje, ca.1900,messing beslag kruisvormmsleutel ontbreekt. L.beschadigd. 23x15x12 cm.

Kolenkit en houtstoof
Starting price 20 EUR

Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G

Hang petroleumlamp
Result: 40 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + brander
Result: 18 EUR

1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G