Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloesemtak decor. Eén vaas randschade, dekselvaas goed. Afmeting: 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Witgouden oorstekers, 585/000, met turkoois en parelmoer. Halve oorringen verfraaid met ruitvormige stukken turkoois met driehoekig gevormde stukken turkoois en parelmoer. Hier tussen zitten banden be...
J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.
Arin Knikker 1887-1962 landschap met ven olieverf op paneel 18x24 cm in goede staat.
Twee prachtige grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten chiffoniere met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 130 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.
17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom tekst en blauw-wit, floraal. Afmeting: H 35 x ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 833/000, schuitvormig met gezaagde rand en voorzien van een parelrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1914 46x28x6cm.totaal ca 1033 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom versierd met floraal drijfwerk en voorzien van een gekroond schild. Met horizontale grepen voorzien van putti. 24x12x8cm. ca 238 gram. Voorzien van Z1 keur. In goede staat
Collier van gekleurde gefacetteerde agatenkralen, ø 10 mm, 3 rijen, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met filigrain en diverse appliqueen. ø 49 mm. enkele stukjes on...
18e Eeuwse vuurvergulde bronzen Franse Empire pendule met Amor en bloem. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.