This website uses cookies

44. Aprilveiling 2020

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm. 7040
Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm.

Result:

550 EUR

Sold
Chinese zes-kantige vaas 7118
Chinese zes-kantige vaas

Result:

550 EUR

Sold
Chinese beker 7128
Chinese beker

Result:

550 EUR

Sold
Chinese vaas 7136
Chinese vaas

Result:

550 EUR

Sold
2x 18e Eeuwse Chinese kommen 7173
2x 18e Eeuwse Chinese kommen

Result:

550 EUR

Sold
4 Delig zilveren koffiesevies 74
4 Delig zilveren koffiesevies

Result:

546 EUR

Sold
Antieke zilveren theebus 43
Antieke zilveren theebus

Result:

500 EUR

Sold
Zilveren viscouvert 12 persoons 45
Zilveren viscouvert 12 persoons

Result:

500 EUR

Sold
Tas met zilver beugel, 1839 697
Tas met zilver beugel, 1839

Result:

500 EUR

Sold
Collier met paarse parels en een gouden streekslot 729
Collier met paarse parels en een gouden streekslot

Result:

500 EUR

Sold
Agaat collier met gouden streeksluiting 830
Agaat collier met gouden streeksluiting

Result:

500 EUR

Sold
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Result:

500 EUR

Sold
D. Wiggers, Zomers landschap 1100
D. Wiggers, Zomers landschap

Result:

500 EUR

Sold
Ongesigneerd., Man met pollepel 1229
Ongesigneerd., Man met pollepel

Result:

500 EUR

Sold
Vergulde pendule, 1860 3520
Vergulde pendule, 1860

Result:

500 EUR

Sold
Franse pendule, 1860 3522
Franse pendule, 1860

Result:

500 EUR

Sold
Franse Empire pendule, 1810 3523
Franse Empire pendule, 1810

Result:

500 EUR

Sold
18e-19e Eeuwse vitrinekast 4029
18e-19e Eeuwse vitrinekast

Result:

500 EUR

Sold
Amelander kast, 18e eeuw 4041
Amelander kast, 18e eeuw

Result:

500 EUR

Sold
18e Eeuws kabinet met beslag 4157
18e Eeuws kabinet met beslag

Result:

500 EUR

Sold
Beeld, Corneille 5006
Beeld, Corneille

Result:

500 EUR

Sold
Hildo Krop dekselpot 6005
Hildo Krop dekselpot

Result:

500 EUR

Sold
18e Eeuwse Delftse dekselbak 6062
18e Eeuwse Delftse dekselbak

Result:

500 EUR

Sold
Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm. 7000
Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.

Result:

500 EUR