Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Grote antieke huls van scheepskanon, 120 mm. WO II of ouder. Afmeting: H 83 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.