Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, 833/000. Een schaal met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. ø23x20cm. Een melkkan en suikerbak met slijpwerk, voorzien v...
Twee kristallen tazza's met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. ø20x14cm. Enkele chips, in redelijke staat.
Kristallen fruitschaal op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met rand in aculadevorm, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:S;1852. Minimale chip. ø...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat
Zilveren miniatuur wipwap, 835/000, met kinderen en vogel. MT. Nijkerk, Schoonhoven. ca 17 gram. 4,5x2,5x3,5cm. In goede staat
Prachtig zilveren presenteerblad, 833/000, met graveerwerk. Vierkant gecontourneerd blad op 4 gekrulde poten met een rand met aculadevorm en voorzien van floraal graveerwerk. De onderzijde van het bla...
Fraaie grote zilveren bierpul, 830/000. zogenaamde Humpen, versierd met een brede rand met fantasie knerren patroon, geplaatst op 3 poten met gekroonde leeuwen leunend op een bal. Voorzien van een sc...
Fraaie zilveren suikerbak met hengsel, 84 zolotniks, 875/000, versierd met cloissonne bewerking. Voorzien van vergulde binnenbak. ø12x15cm. ca 300 gram. Cloissonne iets beschadigd, verder in goede sta...
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Roodgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede roodgouden ring met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. Breedte 9 mm. ø 54. ca 12,9 gram. Winkelverkoopprijs € 4450,-. Nieuw
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur koets, 835/000, voorzien van bewerking, met figuur op de bok en één paard. 8x2,5x4cm. ca 43 gram. één wiel zit los, verder in goede staat
Één lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas. Één lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot. En één lot met 2x 50 ct ...
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden in een witgouden gespleten zetkast een briljant geslepen diamant, 0,53 VS/F. De band aan weerskanten van de middensteen i...
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische kris met damast lemmet, houten schede en heft. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Antiek pistool met achtkantige loop en Rococo graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.