Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Lot met 2 horloges, één groot rond model, Oozo, met lederen band. en een rechthoekig horloge, double, Milus, met leren band. In redelijk goede staat
Stopwatch, USSR, mechanisch. Marathon, 18 jewels. ø 5,5cm. Werkend. In goede staat
Lot met 3 heren horloges, allen mechanisch, Kelton, Plato en Tosca. Voorzien van leren of rubberen band.
Horloge met geelgouden kast, 585/000, rechthoekig gecontourneerd model, Indy, 15x30mm. Voorzien van een zwart leren bandje. Mechanisch, glas wat bekrast. In goede staat
Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden hanghorloge, 585/000, aan een zilveren, deels vergulde ketting. ø 27 mm. Werkend. 45 cm. Collier afgesleten verder in goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Roodgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede roodgouden ring met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. Breedte 9 mm. ø 54. ca 12,9 gram. Winkelverkoopprijs € 4450,-. Nieuw
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, 833/000. Een schaal met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. ø23x20cm. Een melkkan en suikerbak met slijpwerk, voorzien v...
Twee kristallen tazza's met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. ø20x14cm. Enkele chips, in redelijke staat.
Kristallen fruitschaal op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met rand in aculadevorm, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:S;1852. Minimale chip. ø...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat
Zilveren miniatuur wipwap, 835/000, met kinderen en vogel. MT. Nijkerk, Schoonhoven. ca 17 gram. 4,5x2,5x3,5cm. In goede staat
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden in een witgouden gespleten zetkast een briljant geslepen diamant, 0,53 VS/F. De band aan weerskanten van de middensteen i...
Zilveren miniatuur koets, 835/000, voorzien van bewerking, met figuur op de bok en één paard. 8x2,5x4cm. ca 43 gram. één wiel zit los, verder in goede staat