Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gesneden bureauset met pennenhouder, inktpot en dekseldoos met goudfazant en druivenranken. Circa 1880. Chips inktpot. Afmeting: 11 x 27 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en bloesemtak/bamboe decor. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Chinese klederdracht in lijst. Borduurwerk op zijde. Circa 1900. Afmeting: H 53 x B 53 cm. In goede staat.
Sierlijk zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal gezaagd model op een ovaal gezaagde voet met 2 grepen uit krullen. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: R:1927. 17x11x5cm. Totaal ca 146 gram. In zee...
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
19e Eeuws Engels mahoniehouten dienblad. Afmeting: 70 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleurstelling zalm/blauw/zwart/creme. Afmeting: 150 x 113 cm. In goede staat.
Collier van ovale barnstenen, donker en licht, verlopend in grootte, 6x7/15x20mm, voorzien van een zilveren sluiting. 60 cm. ca 30,1 gram. In redelijk goede staat
Vier zilveren sieraden met barnsteen. een slangcollier met een driehoekig gevormde hanger met barnsteen, een broche met een barnsteenn in bloemvorm en 2 ringen. Diverse gehaltes. ca 33 gram. In goede ...
Deense Jydsk telefoon van metaal en bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, rond model met parelranden. Voorzien van metalen goudkleurige plaat. Met metalen stofdeksel. Remontoir anvre, qualite superieure. ø 47 mm. Achterdeksel wat gedeukt. Wer...