This website uses cookies

44. Aprilveiling 2020

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Antieke marmeren dames buste 5107
Antieke marmeren dames buste

Result:

45 EUR

Sold
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw 5100
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw

Result:

110 EUR

Sold
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Result:

120 EUR

Sold
Toneelkijker/gedenkboek 2332
Toneelkijker/gedenkboek

Result:

60 EUR

Sold
Doos diverse Hummel artikelen 2325
Doos diverse Hummel artikelen

Result:

35 EUR

Sold
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Result:

45 EUR

Sold
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Result:

800 EUR

Sold
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Result:

375 EUR

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Starting price 800 EUR
18e Eeuws houten beeld 5086
18e Eeuws houten beeld
Starting price 300 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 808
Zilveren gelegenheidslepel
Starting price 50 EUR
Bierpul met zilveren klep 315
Bierpul met zilveren klep
Starting price 60 EUR
Banko earthenware trekpot 7071
Banko earthenware trekpot
Starting price 60 EUR
Sold
Bronzen beeld, Eend 5057
Bronzen beeld, Eend

Result:

110 EUR

6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Starting price 150 EUR
Sold
Stel zilveren kaasduimen 832
Stel zilveren kaasduimen

Result:

110 EUR

2x Bronzen beelden 5050
2x Bronzen beelden
Starting price 50 EUR
Witgouden ring met robijn 308
Witgouden ring met robijn
Starting price 150 EUR
4 Zilveren ringen 301
4 Zilveren ringen
Starting price 45 EUR
Sold
Agaat collier met gouden streeksluiting 830
Agaat collier met gouden streeksluiting

Result:

500 EUR

2x Religieus/devotie 2282
2x Religieus/devotie
Starting price 60 EUR
Sold
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Result:

60 EUR

Sold
Lot religieus 2275
Lot religieus

Result:

80 EUR

Sold
Antieke wijnkoeler, 1900 2268
Antieke wijnkoeler, 1900

Result:

40 EUR