Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...
Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.
Kleine Duitse vroeg Barok ijzeren geldkist met gegraveerd open slot en dubbele vergrendeling. Circa 1700. Afmeting: 8,5 x 17 x 10 cm. In zeer goede originele staat.
Drie origineel Antieke Egyptische voorwerpen. Twee fragmenten van een Egyptische sarcofaag met originele polychromie. Eén Egyptische houten farao figuur met restpolychromie voor christus ging mee in h...
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Lot etnografische pijlen en bogen. Géén touristische. Drie bogen, divers. Vier pijlen, divers. Afmeting: 108 - 185 cm. In goede staat.
Geheel complete antieke Edison Home phonograaf met extra speelrollen. Nr. 274787. Afmeting: 30 x 41 x 22 cm. In zeer goede staat.
Twee prachtige grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antiek Duits draaiorgel/speeldoos. Circa 1900. Beukenhouten kast met originele bierverf beschilderd. Mechaniek met blaasbalg. Met diverse papieren speelplaten. Afmeting: 25 x 41 x 40 cm. In goede staa...
Grote Venetiaanse lamp met moor. Tien-lichts. Drie-delig, inclusief console. Hout met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
6x 19e Eeuwse tinnen ontbijtborden met bodemmerk. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...
Rijk uitgevoerde Hollandse Louis Seize-stijl mahoniehouten barometer met intarsia, tinnen plaat, halve zuilen met messing kapitellen. 20e Eeuw. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...
17e - 18e Eeuwse grote bronzen wijwaterhouder met hengsel. Dolfijnenkoppen. Afmeting: 12 x ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Louis Quinze documentenkistje. Orgelgebogen met origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 18 x 41 x 24 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten hangtelefoon uit Stockholm door L.M. Ericsson & Co. Afmeting: zonder hoorn 75 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Engelse boeken. Shakespeares Works, Volume 1 en Volume 2. Imperial Edition by Charles Knight met staalgravures. Afmeting: 39 x 29 x 8 cm. In redelijke staat.
Twee vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren met putti. Eén reparatie. Eén kandelaar iets verbogen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.
Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.
19e Eeuws vurenhouten gepolychromeerd vogelhuis. Afmeting: 66 x 43 x 72 cm. In goede originele staat.
Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19x Franse antiquarische boeken. 18e Eeuw etc. Onder andere: Les Oeuvres de monsieur Moliere 1725, Fables Choisier mises en vers par J. de la Fontaine (vol met 18e eeuwse gravures), Le Petit Paroissie...
Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands lepelrek met originele tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 46 x 26 x 4 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Zes-lichts prismen-glazen zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 48 cm. In goede staat.
Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...
Twee grote beton gegoten tuinbeelden in Rococo-stijl. Met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl bronzen kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cmm. In goede staat.
Twee antieke zware bronzen lampenvoeten met putti. Circa 1900. Latere electrificering. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Gotische/Renaissance bronzen wierookbrander met ranken en koppen. Beschadiging. Afmeting: 85 x ø 19 cm. In redelijke staat.
Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hygrometer. Gemerkt L.M. 186442. Circa 1900. Koperen hengsel. Afmeting: 17 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Houten bestekcassette met Christofle plated bestek. 28-Delig. Afmeting: 10 x 45 x 33 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Messing Empire-stijl hanglamp. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten likeurkist met intarsia. Met vier flacons welke voorzien zijn van goud decor. Beschadigde stoppen, geen slot. Afmeting: 20 x 17 x 18 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse kerkelijke messing kaarskandelaar met rozetten. Neo Gotisch. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal met twee gewichtblokken. Circa 1900. Afmeting: 14 - 45 cm. In goede staat.
Grote terracotta tuinvaas met twee figuren. Circa 1930. Afmeting: 70 x 81 x 36 cm. In goede staat.