This website uses cookies

44. Aprilveiling 2020

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Imari hang-jardinaire 2033
Imari hang-jardinaire
Starting price 250 EUR
Houten wandversiering, 1920 2035
Houten wandversiering, 1920
Starting price 120 EUR
3x Gietijzeren laarzen-schrapers 2037
3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Starting price 50 EUR
Sold
Antieke speeldoos, 1900 2039
Antieke speeldoos, 1900

Result:

110 EUR

Antiek scheepskompas 2041
Antiek scheepskompas
Starting price 75 EUR
Antiek scheepskompas 2042
Antiek scheepskompas
Starting price 75 EUR
Sold
Kapitale bronzen kroonluchter 2047
Kapitale bronzen kroonluchter

Result:

100 EUR

19e Eeuwse vergulde lijst 2048
19e Eeuwse vergulde lijst
Starting price 200 EUR
Kutanilamp met brons 2049
Kutanilamp met brons
Starting price 80 EUR
Sold
Antieke hangtelefoon 2050
Antieke hangtelefoon

Result:

225 EUR

Sold
Majolica jardinaire 2051
Majolica jardinaire

Result:

75 EUR

Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri 2054
Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri
Starting price 100 EUR
2x Antieke Jugendstil wandplaquettes, 1910 2056
2x Antieke Jugendstil wandplaquettes, 1910
Starting price 125 EUR
10x Antieke lakstempels, 1900 - 1930 2057
10x Antieke lakstempels, 1900 - 1930
Starting price 200 EUR
Antiek keramieken dienblad, 1880 2058
Antiek keramieken dienblad, 1880
Starting price 100 EUR
Sold
Rococo spiegel 2060
Rococo spiegel

Result:

50 EUR

Lampenvoet 'Kabouter', 1920 2063
Lampenvoet 'Kabouter', 1920
Starting price 50 EUR
Imari lamp 2067
Imari lamp
Starting price 100 EUR
Japanse Imari lamp 2068
Japanse Imari lamp
Starting price 125 EUR
Majolica petroleumlamp, 1910 2069
Majolica petroleumlamp, 1910
Starting price 50 EUR
Bronzen hanglamp 2070
Bronzen hanglamp
Starting price 300 EUR
Bronzen kandelaar 2071
Bronzen kandelaar
Starting price 100 EUR
Antieke merklap in lijst 2072
Antieke merklap in lijst
Starting price 100 EUR
Sold
2x Miniatuur schilderij 2074
2x Miniatuur schilderij

Result:

40 EUR