This website uses cookies

44. Aprilveiling 2020

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

17e Eeuwse geldkist 2000
17e Eeuwse geldkist
Starting price 1.100 EUR
Antieke Franse globe 2001
Antieke Franse globe
Starting price 500 EUR
2x Kapitale Franse kandelaren, 1820 2002
2x Kapitale Franse kandelaren, 1820
Starting price 1.300 EUR
Sold
Antieke dekselbokaal 2003
Antieke dekselbokaal

Result:

375 EUR

2 Antieke kaarskandelaren, 1870 2004
2 Antieke kaarskandelaren, 1870
Starting price 280 EUR
Schwarzwald wand-snijstuk 2005
Schwarzwald wand-snijstuk
Starting price 425 EUR
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist 2006
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
Starting price 350 EUR
Kapitale historisme tafellamp 2008
Kapitale historisme tafellamp
Starting price 350 EUR
Speeldoos + platen, 1880 2009
Speeldoos + platen, 1880
Starting price 300 EUR
Zwitserse speeldoos, 1880 2012
Zwitserse speeldoos, 1880
Starting price 190 EUR
Palissander toiletkist + inhoud 2013
Palissander toiletkist + inhoud
Starting price 350 EUR
Sold
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2014
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Result:

600 EUR

Kapitale schildpad dekseldoos 2016
Kapitale schildpad dekseldoos
Starting price 450 EUR
Hanglamp 2017
Hanglamp
Starting price 150 EUR
2x Bronzen bloempotten 2018
2x Bronzen bloempotten
Starting price 400 EUR
Sold
Staande lamp met moor 2019
Staande lamp met moor

Result:

450 EUR

Sold
Antiek beschilderd wagenschot 2020
Antiek beschilderd wagenschot

Result:

200 EUR

Sold
2x Franse lampenvoeten 2021
2x Franse lampenvoeten

Result:

225 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard 2022
Antiek houten beschilderd kermispaard
Starting price 100 EUR
Sold
2x Vergulde kandelaren, 1870 2024
2x Vergulde kandelaren, 1870

Result:

320 EUR

Oud edelhert gewei 2026
Oud edelhert gewei
Starting price 100 EUR
Boulle houder met rolgordijn 2027
Boulle houder met rolgordijn
Starting price 400 EUR
Antieke terracotta piedestal, 1880 2028
Antieke terracotta piedestal, 1880
Starting price 400 EUR
Sold
Bronzen vijzel, 18e eeuw 2032
Bronzen vijzel, 18e eeuw

Result:

180 EUR