Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws vurenhouten gepolychromeerd vogelhuis. Afmeting: 66 x 43 x 72 cm. In goede originele staat.
Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands lepelrek met originele tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 46 x 26 x 4 cm. In goede staat.
Twee grote beton gegoten tuinbeelden in Rococo-stijl. Met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Gotische/Renaissance bronzen wierookbrander met ranken en koppen. Beschadiging. Afmeting: 85 x ø 19 cm. In redelijke staat.
Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Messing Empire-stijl hanglamp. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke messing kaarskandelaar met rozetten. Neo Gotisch. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.