Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen opengewerkte hocker. Beschadigd. Afmeting: 44 x 30 x 30 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode op hoge poten, met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken (teak) schaakspel met olifanten poten en snijwerk op blad. Blad is omkeerbaar tot schaakspel. Houder met schaakstukken onder blad. Afmeting: 50 x 75 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 86 x 92 x 44 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met kolompoot. Octagonaal. 19e Eeuw. Afmeting: 57 x 121 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe spiegel met hoorn des overvloeds. Kroon beschadigd + bijgeschilderd. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal. Circa 1870. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met bruin lederen bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan koplijst en mooi snijwerk. Circa 1780. Prachtig bronzen beslag. Compleet met sleutel. Gecanneleerde lyseen. Afmeting: 265 x 185 x 65 cm...