Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten twee-deurs spinde met schappen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 167 x 134 x 40 cm. In goede staat.
Aparte Engelse eikenhouten butlertray met klapsysteem. Circa 1920. Afmeting: 78 x 53 x 44 cm. In goede staat.
Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire penantkast. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 95 x 50 x 96 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok commode met messing beslag en klauwpoten. Afmeting: 72 x 107 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize vier-laden commode met origineel messing ringbeslag en halve Korinthische zuilen. Circa 1800. Afmeting: 94 x 95 x 48 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pronk vertico met etages, spiegels, volle zuilen en snijwerk. Circa 1890. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde Louis Seize-stijl schrijfsecretaire. Twee-delig. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 120 x 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1800. Afmeting: 103 x 95 x 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Louis Seize-stijl armleunstoelen met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sofa in Louis Seize-stijl. Met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 114 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wandtafel met etages en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 81 x 42 cm. In goede staat.
Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten Biedermeier damesbureau met uitschuifbaar schrijfblad, drie lades, en spiegel met opzet. Circa 1860. Mooi snijwerk. Afmeting: 155 x 56 x 105 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Amelander hoekkast met originele polychromie. Romeinse voorstelling. Afmeting: 113 x 58 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse Barok vitrine-opzetkast. Wortelnoten met florale intarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 224 x 200 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Utrechtse eikenhouten poortkast met ebbenhout. Twee stukjes hout front missen. Verder in goede staat. Afmeting: 167 x 51 x 150 cm.
17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten onderstuk. Renaissance met smeedijzeren beslag. Slot later. Met leeuwenkoppen. Afmeting: 112 x 167 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Hindeloopen tafel met op blad floraal/papegaai decor. Onderkant blad vogel/ranken decor, zeegezicht en bijbelse vers. Gecontourneerd blad. Afmeting: 75 x 82 x 82 cm. In zee...
Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Louis Seize mahoniehouten kastje omstreeks 1800 met jalouziedeuren en origineel beslag. 79x70x45 cm in goede staat.
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse Louis Seize hoekkast met origineel marmeren blad. Belijmd met diverse houtsoorten, marquetterie. Afmeting: 90 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Renaissance secretaire. Circa 1700. Met originele sloten en vele lades achter schrijfklep. Bovenkant ingekort. Afmeting: 138 x 118 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombardeerd Barok secretaire. Louis Seize. Circa 1780. Origineel beslag, klauwpoten. Prachtig binnenleven met intarsia in kelder. Afmeting: 117x 110 x 61 cm. In goed...
Gaaf 18e eeuws eikenhouten Twents Barok kabinet met origineel beslag. Tevens vijf Petrus Regout Sana keramieken kastkommen. Circa 1880. Afmeting: 240 x 175x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Grote gietijzeren tuinbank met wapen en kerktoren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftfkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...
Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten gebogen Barok commode met originele sloten. Beslag vervangen. Verder in originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 104 x 115 x 60 cm. In goede staat.