Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...
Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...
Grote Kang Xi porseleinen kom met bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 10,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen/peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Chips randen. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. Enkele minimale randglazuurschilfers. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...
Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vazen en floraal decor + zes tekens bodemmerk. 1x Randglazuur schade. Afmeting: 7 x ø 34,5 cm/. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Kleine oude/antieke Chinese Yixing trekpot met schrift en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11,5 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met tekst en figuren in landschap decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met twee figuren decors + bodemmerk. En Chinese Yixing vaas met draken + bodemmerk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Cheng Lung bord, haarlijn. Kleine kom met vier-tekens, chips. Grote kom met haven/pagode decor, haarlijn. Grote capucijner kom, haarscheur. Afmeting...
Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 10,8 x ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.
Acht Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels. Met zes tekens bodemmerk, kustplaats met brug decor. Zeven schotels goed, één gelijmd, acht kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen cilinder vazen met bruine glazuur, vogels/vlinders en bloemen decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 25,5 x ø 11,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vissende figuren en vogel decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 60 x ø 25 cm. In matige toestand.