This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Jan Hoowij, Zigeunermeisje 1115
Jan Hoowij, Zigeunermeisje

Result:

180 EUR

Sold
Vlaminck, Huizen bij dorpsven 1217
Vlaminck, Huizen bij dorpsven

Result:

180 EUR

Sold
P Renard, Bomschuit op strand 1236
P Renard, Bomschuit op strand

Result:

180 EUR

Sold
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang 1256
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang

Result:

180 EUR

Sold
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs 1093
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs

Result:

170 EUR

Sold
A. Blok v. d. Velden, Texel 1182
A. Blok v. d. Velden, Texel

Result:

170 EUR

Sold
17e-18e Eeuwse gravure van musketier 1330
17e-18e Eeuwse gravure van musketier

Result:

170 EUR

Sold
Kees Hak, Stilleven met tafels 1353
Kees Hak, Stilleven met tafels

Result:

170 EUR

Sold
Christa Näher, Figuur met hond 1028
Christa Näher, Figuur met hond

Result:

160 EUR

Sold
Otto Eerelman, Studie tekeningen 1197
Otto Eerelman, Studie tekeningen

Result:

160 EUR

Sold
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee 1241
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee

Result:

160 EUR

Sold
2x Gravure + landkaart 1242
2x Gravure + landkaart

Result:

160 EUR

Sold
Naar A. Warhol, Flowers 1247
Naar A. Warhol, Flowers

Result:

160 EUR

Sold
J. Schipper, Stadsgezicht met figuren 1097
J. Schipper, Stadsgezicht met figuren

Result:

150 EUR

Sold
Hollandse School, Landschap met arbeiders 1165
Hollandse School, Landschap met arbeiders

Result:

150 EUR

Sold
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht 1238
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht

Result:

150 EUR

Sold
L. Scheen, S.S. Rotterdam 1285
L. Scheen, S.S. Rotterdam

Result:

150 EUR

Sold
W. Rauber, Paarden 1288
W. Rauber, Paarden

Result:

150 EUR

Sold
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven 1327
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven

Result:

150 EUR

Sold
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen 1410
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen

Result:

150 EUR

Sold
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen 1027
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen

Result:

140 EUR

Sold
L. Stutterheim, Vaas met bloemen 1274
L. Stutterheim, Vaas met bloemen

Result:

140 EUR

Sold
H. Brood, De Kus 1257
H. Brood, De Kus

Result:

130 EUR

Sold
Ongesigneerd, Figuren in park 1301
Ongesigneerd, Figuren in park

Result:

130 EUR

Sold
Ongesigneerd, Figuren in park 1350
Ongesigneerd, Figuren in park

Result:

130 EUR

Sold
Onduid. gesig., Havengezicht 1181
Onduid. gesig., Havengezicht

Result:

120 EUR

Sold
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen 1300
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen

Result:

120 EUR

Sold
Oskar Buker, Duits landschap 1415
Oskar Buker, Duits landschap

Result:

120 EUR

Sold
F. Berlingieri, Dame met bloemen 1232
F. Berlingieri, Dame met bloemen

Result:

110 EUR

Sold
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa 1346
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa

Result:

110 EUR

Sold
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding 1348
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding

Result:

110 EUR

Sold
Iman Sutopo, Wanita Diru 1363
Iman Sutopo, Wanita Diru

Result:

110 EUR

Sold
Ongesigneerd, Huis bij zandpad 1372
Ongesigneerd, Huis bij zandpad

Result:

110 EUR

Sold
Monogram H.K, Kubistisch portret 1393
Monogram H.K, Kubistisch portret

Result:

110 EUR

Sold
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen 1004
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen

Result:

100 EUR

Sold
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht 1078
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht

Result:

100 EUR

Sold
Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal 1109
Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal

Result:

100 EUR

Sold
M. Mouly, Zeilboot op zee 1113
M. Mouly, Zeilboot op zee

Result:

100 EUR

Sold
P.P. Schiedges, Landschap met ven 1114
P.P. Schiedges, Landschap met ven

Result:

100 EUR

Sold
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt 1116
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt

Result:

100 EUR

Sold
C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht 1122
C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht

Result:

100 EUR

Sold
Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen 1129
Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen

Result:

100 EUR

Sold
J. Mels, Huizen tussen bomen 1142
J. Mels, Huizen tussen bomen

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd, Boten op volle zee 1152
Ongesigneerd, Boten op volle zee

Result:

100 EUR

Sold
C. Westerik, Twee kussende personen 1154
C. Westerik, Twee kussende personen

Result:

100 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin 1170
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin

Result:

100 EUR

Sold
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam 1178
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam

Result:

100 EUR

Sold
Merida, Surrealistische voorstelling 1201
Merida, Surrealistische voorstelling

Result:

100 EUR

Sold
A. Beek, Drentse boerderij met boer 1239
A. Beek, Drentse boerderij met boer

Result:

100 EUR

Sold
C. Kickert, Stilleven 1254
C. Kickert, Stilleven

Result:

100 EUR

Sold
J. Le Blanc, Vissersboten op zee 1266
J. Le Blanc, Vissersboten op zee

Result:

100 EUR

Sold
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht 1284
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht

Result:

100 EUR

Sold
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling 1324
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling

Result:

100 EUR

Sold
Ongesigneerd, Berglandschap 1326
Ongesigneerd, Berglandschap

Result:

100 EUR

Sold
Monogram C.V. , Wilde bloemen 1328
Monogram C.V. , Wilde bloemen

Result:

100 EUR

Sold
J. Lammers, Stilleven met gemberpot 1352
J. Lammers, Stilleven met gemberpot

Result:

100 EUR

Sold
Sierk Schröder, Meisjes portret 1356
Sierk Schröder, Meisjes portret

Result:

100 EUR

Sold
G. Diepeveen, Figuren bij Bodensee 1359
G. Diepeveen, Figuren bij Bodensee

Result:

100 EUR

Sold
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut 1419
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut

Result:

100 EUR

Sold
W. Sewohl, Berlin unter der Linden 1222
W. Sewohl, Berlin unter der Linden

Result:

90 EUR

Sold
Onduid.gesign., Wandelaar op bospad 1231
Onduid.gesign., Wandelaar op bospad

Result:

90 EUR

Sold
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels 1235
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels

Result:

90 EUR

Sold
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1279
Leon Danchin, Jachthond met patrijs

Result:

90 EUR

Sold
B. Fitz, Oosterse dame met waaier 1290
B. Fitz, Oosterse dame met waaier

Result:

90 EUR

Sold
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding 1344
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding

Result:

90 EUR

Sold
J. van Kregten, Landschap met koeien 1357
J. van Kregten, Landschap met koeien

Result:

90 EUR

Sold
G. Corneille, Figuren 1378
G. Corneille, Figuren

Result:

90 EUR

Sold
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade 1406
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade

Result:

90 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin 1171
C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin

Result:

80 EUR

Sold
4x Antieke gravures 1177
4x Antieke gravures

Result:

80 EUR

Sold
A. Heyboer, Liane zo is er steed een tijd voor je 1180
A. Heyboer, Liane zo is er steed een tijd voor je

Result:

80 EUR

Sold
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen 1199
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen

Result:

80 EUR

Sold
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren 1230
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren

Result:

80 EUR

Sold
Onduid.gesign., Meisje met hond 1240
Onduid.gesign., Meisje met hond

Result:

80 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord 1263
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord

Result:

80 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters 1264
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters

Result:

80 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal 1265
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal

Result:

80 EUR

Sold
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen 1281
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen

Result:

80 EUR

Sold
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1292
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage

Result:

80 EUR

Sold
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1293
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten

Result:

80 EUR

Sold
A. van Gilst, Schelpenvisser op strand 1325
A. van Gilst, Schelpenvisser op strand

Result:

80 EUR

Sold
3x Chinese rijstpapier schilderijen 1342
3x Chinese rijstpapier schilderijen

Result:

80 EUR

Sold
Onduid.gesign., Stilleven 1367
Onduid.gesign., Stilleven

Result:

80 EUR

Sold
Max Liebermann, Illustraties 1382
Max Liebermann, Illustraties

Result:

80 EUR

Sold
G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1395
G. Jonge, Twee kinderen in de branding

Result:

80 EUR

Sold
E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1421
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

Result:

80 EUR

Sold
Onduid.gesign., Officier met sabel 1128
Onduid.gesign., Officier met sabel

Result:

75 EUR

Sold
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1191
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

Result:

70 EUR

Sold
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven 1245
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven

Result:

70 EUR

Sold
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

Result:

70 EUR

Sold
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw 1315
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw

Result:

70 EUR

Sold
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk 1371
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk

Result:

70 EUR

Sold
A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1381
A. Peters, Oostenrijks berglandschap

Result:

70 EUR

Sold
Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1384
Chinees rolschilderij, Figuur met kind

Result:

70 EUR

Sold
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1386
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee

Result:

70 EUR

Sold
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1409
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Result:

70 EUR