Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P. Pulm 1882-1960 Dusseldorfer schule strandjutter op strand olieverf op linnen 40x50 cm in goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21x B 16 cm.In goede staat.
Jan Hoowij, 1939. Hengelo 1907 - California 1987. Zigeunermeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 48 cm. In goede staat.
W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.
Rietdijk. Circa 1900. Stilleven met kruik en Chinese schaal. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Nr. 10/30. De eenhoorn, 1997. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 68 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1856. 1812 - 1876. Platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma 1881-1970 zeilboten op zee bij avond 1939 olieverf op paneel. 65x100 cm in goede staat
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Geit aan de lijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
H.M. Horix 1845-1923 Zeeuwse meisjes op bruggetje bij sloot met jongen en eendjes. olieverf op linnen (craqule) 68x50 cm in goede staat.
J. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Stadspoort met figuren in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Barok schilderij met vrouw en putti in landschap. Enkele inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.
K.H. Boese. Karl-Hans Boese. 1919 - . Duitse School. Wilde zwijnen in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.