Koperen pijpencomfoor in zilveren houder, 925/000, versierd met guirlandes, strikken en medaillons. Geplaatst op 3 bolpoten. ø14x9cm. MT.: onduidelijk, London, jl.:B: 1877. In goede staat
Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, 875/000, versierd met bladdecor, kandelaar en edelsteen, bekroond met een kroon met filigrain bewerking. 31 cm. ca 65 gram. Iets gedeukt verder in goede staat.
Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat
Achtkantig dekseldoosje uit schildpad op 4 ivoren pootje gevuld met 12 zilveren lepeltjes in diverse modellen. 835/000. Totaal ca 75 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom versierd met floraal decor en een gekroond cartouche. Voorzien van horizontale grepen met putti. 25x12x8cm. gerestaureerd aan de voet. ca 241 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...
Statenbijbel voorzien van zilverwerk, 833/000. Statenbijbel met zilveren hoekelementen, een dubbele slot en draaghaken met ketting. jl.: h:1867. 18x12x7cm. In goede staat
Vier kristallen flacons met zilver, een poederdoos met zilveren deksel met wapengravure; Tandem, ø10x7cm, een flacon op geschupte ronde voet, voorzien van slijpwerk. Met zilveren kraag en dop, beiden ...
835/000 Zilveren Empire strooilepel met fraaie ajour gezaagde bak en steel met dubbele filetrand. Mr. R.A. Verlegh-Breda. Anno R 1826. Afmeting: L 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.
Zilveren schaal, 925/000, met familiewapen. Ronde schaal met gecontourneerde rand met florale bewerking. In het midden voorzien van een familiewapen. ø 31cm. Peru ca 405 gram. In goede staat
Twee kristallen schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op ronde zilveren voeten voorzien van parelrand. 833/000. ø13x40cm. De stoppen zijn verschillend. In goede staat
Fraai rond zilver verguld dekseldoosje, 84 zolotniks, met cloissonne. Doosje met scharnierend deksel versierd met floraal emaille decor in voornamelijk wit, groen en blauw. ø6x2cm. ca 63 gram. In zeer...
Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...
Zilveren lepels in cassette, 833/000. Set met 12 koffielepels, een suikerschep en een theeduim met gecontourneerde steel voorzien van gepointilleerde gravering. MT.: onduidelijk, jl.:k:1869. 9-13cm to...
Ovaal zilveren pennenbakje, 925/000, met geschulpte opstaande rand. Op de bodem versierd met krullen en een cartouche voorzien van gravure. MT.: Onduidelijk, London jl.:S: 1893. 20x7x1,2cm. ca 71 gram...
Zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan en suikerpot, met ribben voorzien van florale bewerking en geplaatst op 4 bewerkte gekrulde poten. De suikerpot is voorzien van een ovaal deksel met floraal...
Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat
Antieke zilveren tasbeugel, zogenoemde papagaaienbeugel, versierd met graveerwerk en rasterdecor. Voorzien van draagoog en een ketting. MT.: Gijsbert Lameer, Schoonhoven, jl:F:1779. 17x14cm. ca 195 gr...
Zilveren sombrero, 925/000, versierd met graveerwerk, een getorst koord en gesigneerd: MEXICO. ø11x4cm. ca 47 gram. In goede staat
Twee ronde zilveren servetbanden, 800/000, Jugendstil, versierd met floraal decor en een cartouche. MT.: Jacob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 4,7x4cm. Totaal ca 40,6 gram.
Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat
Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000) voorzien van getorste rand, bekroond met een leeuw. Assayer: Victor Savinkov, 1873. lengte 36 cm. ca 59 gram. Enkele deukjes verder in goede staat
Set zilveren strooilepels, 833/000, met een rechthoekig gezaagde bak met spijlen en bloemdecor, voorzien van een steel met filetrand. MT.: P.Schmitz, Leeuwarden jl.:V:1830. Totaal ca 55 gram. Beiden v...
Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat
Oude joodse zilveren beker, 84 zolotniks, Kidush versierd met een getrembleerde bewerking met huizen en plantenpatroon. ø6,5x7,2cm. ca 71,4 gram. In goede staat
Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos, 835/000, rechthoekig model versierd met graveerwerk, voorzien van ribrand. Scharnier zit los. 8x13x2cm. ca 209 gram. Wat gedeukt.
Lot hotelzilver. 20e Eeuw. 13 Delen. Onder andere: Dessertschalen, koffie + theekannen. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...
Een vroeg 19e eeuwse zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribranden en graveerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: K:1819. Grootte 11x6x2cm. ca 129 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur trechter, voor het vullen van onder andere lodereinflesjes etc. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met op het deksel een gravure met schepen binnen een gegraveerde rand met voluten. Voorzien van gravure met V.H. Aan de binnenzijde gegraveerd; "Maddy"....
Twee antieke plated kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee stel fraaie 835/000 zilveren viscouverts met floraal en geheel gladde heften en inscriptie E.F. en 12-1-1904. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno R 1901 en Anno T 1903. Afmeting: L 20 cm...
Twee houders van schildpad, sigarettenkoker, rechthoekig model 7x9x1cm, en een brillenkoker met zilveren rand en elementen, 835/000, gezaagd met "souvenir". 14x4x2cm. In goede staat
Kristallen karaf en drie glazen met zilveren rand, 800/000. Karaf met divers slijpwerk met brede zilveren kraag met stop, (samengesteld), en 3 borrelglazen met ruitslijpsel en een gladde zilveren rand...
Zilveren roomstel, 925/000, met suikerlepel, 800/000. Bolmodel, geplaatst op een ronde voet met een spiraalvormige greep. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund, en een suikerlepel met gecontourneerde...
Grote kristallen vaas met slijpwerk, voorzien van een gladde zilveren rand, 835/000. ø 18x33cm. In goede staat
Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...
835/000 Zilveren natfruitschep met fraaie florale ajour gezaagde en gegraveerde bak en getorste steel, bekroon met hoofd. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Anno 1895: L. Gewicht: circa 58 gram. Afmeting: circa...
Lot zilver met een pillendoosje met ribbewerking, 5 vingerdoekringen, 2 servetbanden, waarvan één met gravure, en een kristallen suikercoupe op ronde zilveren voet. Diverse gehaltes, zilver ca 120 gra...
Lot met vijf delen zilver, voorzien van een theezeef met lekbak, wieken ontbreken van de steel, een glazen sigarenbeker op ronde zilveren voet, ø9x15cm. een suikerschep met agaten steel, 14 cm, en een...
Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat
Zeer fraai zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig mandje met gezaagd spijlen patroon, geplaatst op 4 klauwpootjes en voorzien van een parelrand en grepen in de vorm van strikjes. MT.: onduidelij...