This website uses cookies

44. Aprilveiling 2020

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
7 Zilveren pijpwroeters 116
7 Zilveren pijpwroeters

Result:

225 EUR

Sold
Zilveren miniatuur, Paard 444
Zilveren miniatuur, Paard

Result:

110 EUR

Sold
Zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuw 149
Zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuw

Result:

190 EUR

Sold
Kralenbeurs met zilver, 1817 618
Kralenbeurs met zilver, 1817

Result:

275 EUR

Sold
Zilveren naaldenkoker 666
Zilveren naaldenkoker

Result:

70 EUR

Sold
11 Zilveren likeurglaasjes 365
11 Zilveren likeurglaasjes

Result:

190 EUR

Sold
Zilveren asbak 699
Zilveren asbak

Result:

30 EUR

Sold
Zilveren tabaksdoos, 1834 696
Zilveren tabaksdoos, 1834

Result:

190 EUR

Sold
2 Flacons met zilver 621
2 Flacons met zilver

Result:

60 EUR

Sold
Zilveren miniatuur koets 491
Zilveren miniatuur koets

Result:

90 EUR

Sold
Zilveren lodereindoos 440
Zilveren lodereindoos

Result:

90 EUR

Sold
Divers met zilver 318
Divers met zilver

Result:

200 EUR

Sold
Zilveren theeschep 667
Zilveren theeschep

Result:

100 EUR

Sold
Zilveren moccakan 448
Zilveren moccakan

Result:

110 EUR

Sold
2 Sigarettenpijpjes zilver/goud 445
2 Sigarettenpijpjes zilver/goud

Result:

80 EUR

Sold
Bokaal met zilver 395
Bokaal met zilver

Result:

50 EUR

Sold
Zilveren vleesvork & olijfvorkjes 364
Zilveren vleesvork & olijfvorkjes

Result:

40 EUR

Sold
Zilveren ophaalbrug 148
Zilveren ophaalbrug

Result:

70 EUR

Sold
Zilveren koffie servies (5x) 22
Zilveren koffie servies (5x)

Result:

1.100 EUR

Sold
2 Zilveren kandelaren 18
2 Zilveren kandelaren

Result:

350 EUR

Sold
Zilveren roomstel 746
Zilveren roomstel

Result:

130 EUR

Sold
Lot divers zilver 692
Lot divers zilver

Result:

25 EUR

Sold
Zilveren doos 674
Zilveren doos

Result:

70 EUR

Sold
Zilveren roomstel 671
Zilveren roomstel

Result:

90 EUR