Negen diverse 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote persglazen Art Deco schaal. Deels gesatineerd. Circa 1930. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Indiaas bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.
Vier delen oud blikken speelgoed. Bestaande uit: brandweer US Zone Germany. Old Timer, circa 1950, Germany. Greyhound bus en opdraaivogel, China. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke kolenkit + bronzen emmer met smeedijzeren hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - Ø 32 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.
Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.
E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.
Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.
Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.
J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.
Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...
Lot met 2 ringen, waarvan één zilveren ring, 925/000, met draaibare getorste band, ø 8mm, ø 65, en een schakelring, Nomination, met schakels voorzien van geelgouden elementen, 750/000. ø 52. In goede ...
Lang zilveren collier, 925/000, met schakels met een diagonale versiering. breedte 4 mm. lengte 80 cm. ca 34,9 gram. In goede staat
Zilveren klemband, 800/000, met aan de bovenzijde een djokja bewerking met bloemen. Breedte 13 mm. ø 59mm ca 13,9 gram. In goede staat
Zilveren brede ring, 925/000, met amethist en blauw topaas. Brede ring met 2 peervormig gefacetteerde amethisten en 2 markies gefacetteerde blauw topazen. Tussenin versierd met kleine rond gefacetteer...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...
Lot zilver + kristal. Bestaande uit: Drie zilveren suikerschepjes + drie delen 19e eeuws glaswerk. Twee maal schenkkannetjes J.H.S. + bloemen decor + stop karaf. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...
Zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met biedermeier graveerwerk. Met bevestigingsstukken voor schotel of bord. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, jl.: S: 1852. 23 cm. totaal ca 60 gram....
Zilveren sombrero, 925/000, versierd met graveerwerk, een getorst koord en gesigneerd: MEXICO. ø11x4cm. ca 47 gram. In goede staat
Zilveren beursje, 8000/000, manlienkoldertasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Japans porselein met landschappen en figuren decor. Gemerkt Osaka. Circa 1915. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Drie zilveren sieraden met onyx, 925/000, een bandring met ronde zetkast en een onyx, een ovale ring met onyx en een collier met hanger voorzien van een vierkante hanger. totaal ca 33,1 gram. In goede...
Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat
Lot met zeven armbandjes met parels en zilveren staafjes, geregen op elastiek. 925/000. Nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Ring metv een brede band met opengewerkte kruisjes, in het midden voorzien van een ovaal bol gefacetteerde grote groene zirconia. 22x11mm. Breedte ri...
Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en voorzien van slijpwerk. Met een zilveren beugel met parelrand. Amsterdam jl.:G:1916. ø27x21cm. In goede s...
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, glazen messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Grote glazen vaas. Rood/wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.
Antiek kristallen kandij/suiker stel, voetstam gerestaureerd, 19e eeuw. Afmeting 24x18x5cm. In redelijke staat.
Twee Perzische kleden. Eén kameelzak. Eén Kelim kleed in zandkleuren. Afmeting: 90 x 71 cm. / 200 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Indonesische koper gegraveerde lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.
Lot met antiek tin en koperwerk. Onder andere twee bloempotten, blakertje, kandelaars, lakstempel, doofpotje en ketel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Bestek plated met 6 lepels en 6 vorken aan de achterzijde voorzien van een monogramgravure. V.A. Silverine.18-19cm.
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met barnsteen. Ring met een ronde kop bezet met een ronde barnsteen. ø kop 27 mm. ø 53. ca 15,8 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat
Lot met qouins sieraden, voorzien van een goldplated hanger en diverse inlegstukken.
Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat
Silver plated beker, troffee, strak mok-model met een gravure: Campionato Italiano S.O. Seniores Assoluto 2* GR. All'istruttore del 1* Class. 2004. 7,5x12x10cm. In goede staat.
Ovaal zilveren schaaltje, 833/000, met gezaagde rand voorzien van bloem, krul en rasterdecor. MT.: Firma B.W. Eldik, Zutphen, jl.:B:1911. 11,5x8,5x2cm. ca 46 gram. In goede staat
Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Parelsnoer, parelarmband en een armband van gefacetteerde kralen, allen paars, met één zilveren clipsluiting, ø17mm. Merk Zinzi. 19-42cm.
Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...
Drie antieke mondgeblazen glazen vazen. Circa 1910. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.
Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Oosterse coromandelhouten pennenbakje. Twee vogels met vlinder. 20e eeuw. Afmeting: 27 x 11 x 7 cm. In goede staat
Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.