Vroeg 19e eeuwse twee-kleurige bronzen Empire pendule met tazza. Brons gebruneerd en verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Franse marmeren met onyx Art Deco pendule. Met compositie metalen dame. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 66 x31 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse keukenklokken. Circa 1900 - 1930. Eén geheel van metaal met bruine omranding, circa 1900. Eén geëmailleerde klok met Duits landschap + figuren decor, randschade. Afmeting: Ø 21 - Ø...
Twee antieke compositie metalen wekkers met figuren. Wijzers missen. Oxidatie metaal. Beschadigingen wiek + kruiwagen. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met houtinleg. Circa 1900. A. Gerome Rouen. Achtdaags Frans uurwerk, met bovenliggende balans. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel. Circa 1900. Eén beschadiging aan marmeren kandelaar. Goud nieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 48 cm. In redelijk/goede...
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer en bosfee. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede staat.
Art Deco pendule van onyx met marmer. Circa 1925. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27 x 44 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Majolica Lenzkirch pendule met brons. Achtdaags stil uurwerk. A.U.G. 687827. Afmeting: 26 x 20 x 11 cm. In goede originele staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. met meerminnen aan de zijkant . verf heeft betummen.. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verde...
18e Eeuwse eikenhouten Friese staande klok met wekkerwerk en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vergulde pendule met ridder. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén albast plaquette heeft haarlijn. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Franse stijl pendule met mechanisch F.H.S. uurwerk. Circa 1980. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met repetitieslag op dubbele bel. Bronzen beslag. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Engelse patent nachtwekker. Met transparante wijzerplaat van wit glas. British United Clock Comp. Birmingham. Circa 1900. Messing + mahoniehout. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten portaalklok, 'Josephientje'. Pfeilkreuz. Circa 1900. Craquele wijzerplaat, glaasje zit los. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met 8 daags uurwerk, halfuurslag. Seconden en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok met trommelaar en hond. Circa 1900. Staart afgebroken, wijzer mist. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staartklok met Amsterdamse kap en westminster uurwerk ( kwartier slag) en maanstand., 2de helft 20e eeuw. Afmeting L. 107cm. In goede staat
Hollandse notenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek, 2de helft 20e eeuw. Afmeting:L 117cm., In goede staat
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en datumaanduiding. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 19 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule met onyx en plated figuur. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 14 x 30 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok 'Observer'. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met maanstand en secondenaanduiding. Achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok. Circa 1900. Compositie metaal op houten sokkel. Wijzers missen. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Houten zonneklok met mechanisch enchappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke Franse neogotische wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Circa 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Jaeger Le Coultre Electric tafelklok. 60-er/70-er Jaren. Messing + metaal. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker. Brons-kleurig compositie metaal. Rijtuig met figuur. Breuk in been van paard. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. Tho Moore Ipswitsch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Compositie metaal. Circa 1900. Eén maal wekker met bacchus. Eén maal militaire helm met uurwerk. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gesigneerde Engelse eikenhouten staande klok door H.W. Fletcher 1796 te Chester. Acht daags, halfuur-slag, seconden aanduiding. Met vergulde en plated messing wijzerplaat. Afmeting: H 213 c...
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...
Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.