Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood van kleur. Aan rand lichte beschadigingen. Afmeting: 136 x 106 cm. In redelijk/goede staat.
Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.