Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...
19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.
Grote dubbele smeedijzeren poort. Rood gelakt met rozenranken. Afmeting: 170 x 285 cm. In goede staat.
Grote Duitse 18e eeuwse smeedijzeren geldkist met groot slot met vergrendelingen. Werkend. Afmeting: 51 x 80 x 53 cm. In goede staat.
18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat
Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale 19e schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.
Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws gepolychromeerd houtgestoken reliëf met leeuwenkop en guirlande snijwerk. Afmeting: 80 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.
Handgedreven antieke koperen Joodse olielamp voor negen olielonten. Met Davidster. Judaica. Afmeting: 32 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.
Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...
19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.
Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen twee-lichts wandlampen met glazen lampenkappen. Historisme. Afmeting: 52 x 45 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Rococo-stijl kroonluchter met porseleinen fittingen. 16-Lichts. Circa 1900. Eventueel nieuwe bedrading nodig. In goede staat. Afmeting: 75 x Ø 100 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde ornamentlijst. Doekmaat H 64 x B 82,5 cm. Kleine beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Portret jonge man met krullen. Signatuur bij sponning. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5,5 x B 4,5 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse messing lamp met ranken en kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x Ø 75 cm. In goede staat.
Twee antieke messing penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met krullend haar. Monogram voor en achter in messing lijst. Afmeting: Ø 6,7 cm. In goede staat.
16x Zilveren gulden. 1904, 1912, 1914, 1915 en 1922 t/m 1944. Compleet. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse houten gepolichromeerde grote vogelkooi met opschrift Vogel-Vreugd. Afmeting: 70 x 52 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaar met putti. Circa 1850. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met zilver inleg, ebbenhout en parelmoer inleg. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Adelijke Spaanse? dame met hoge kraag. Opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Reftek. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Twee bronzen empirestijl kaarskandelaren met kariatiden op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans gobelin wandkleed Gemerkt J.L. Jean Laurent. Dame a la Licorne L'ouje. Middeleeuwse stijl. Circa 1920. Afmeting: 145 x 108 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij in vergulde messing lijst. Damesportret. Gesigneerd Salli of Nalli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands vurenhouten miniatuur/kinderkabinetje met originele bierverf. Afmeting: 44 x 33 x14 cm. In goede staat.
Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bokaal met Bisquit porselein, verguld messing en cloisonne. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.
Zeer vroege bronzen vijzel, mogelijk Romeins. Bodemvondst. Oxydatie + scheur. Afmeting: H 12,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hang gaslamp met ramskoppen en kristal glazen lampenkap. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 85 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde koperen wandborden met graveringen en parelmoer portretten. Duitsland. Gesigneerd J.F. Kaiser und Sohn Crefeld. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Oude wandelstok met ingebouwde verrekijker. Bahlmann Nijmegen. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 49 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee twee-kleurige bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen. Diverse bodemstempels. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos met rondom landschap/pagode/figuur en goud decor. Afmeting: 11 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten barometer. Gesigneerd Martinelli & Son 2. Kingboro. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Oude viool. Gemerkt met etiket Compagnon. Inclusief vioolkist van imitatie slangenleer. Circa 1900. Frankrijk, Mirecourt. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Gegraveerd D.V.4 met kroon. Damesportret met vogel en bloemen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x B 3,5 cm. In goede staat.
Antieke dirigentstok in foedraal. Fraaie dirigentstok met ivoor en ebbenhout, voorzien van een zilveren applique met gravure: Souvenir A.D.V.E.N.D.O. Bloemendaal, 1897. Voorzien van witmetalen uiteind...
Antieke Duitse Siemens-Schukert verstelbare ventilator. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 51 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met twee glazen + twee karaffen, divers, heel. Lichte fineerschade. Afmeting: 24 x 20 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke groene porseleinen wasbekken in oestervorm. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Tien delen antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Drie kruiken, inktpot, carbidlamp, tinnen borden en warmhouder. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.
Antieke marmeren apotheker vijzel met notenhouten stamper. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee grote zware bronzen Italiaanse pronkkandelaren met putti en ramskoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse kleine notenhouten spiegel-etagere met ivoor en zilverkleurige plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 22 cm In goede staat.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Friese kopergeslagen mellkan met Florale/figuren/landschapdecor. Afmeting: 48 x Ø 23. In goede staat.
Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke zwavelstokhouders en een boek van 'Tondeldoos tot Turbo'. Bestaande uit: 1x Terracotta, 19e eeuw. 1x Kersenhout met monogram, 19e eeuw. 1x Porselein, Jules Rampin. 1x Messing kistje, circ...
Vijf oude koperen schilderij belichtingslampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme fotolijsten met cherubijn/vogelkoppen. Circa 1880. Afmeting: H 35 x B 22 x D 2 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur met thermometer. Jongen met zeis. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen boulloir met houten handgrepen. Afmeting: 40 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bronzen Jugendstil wandplaquettes met figuren en florale zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse schildpad dekseldoosjes. Eén maal lepeldoosje. Eén maal theedoos (barst in deksel). Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse vintage Astatic vernikkelde microfoon. 50-er Jaren model, nr. 77 Cardoioid Ottio. In originele doos. Afmeting: 10 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Antieke albasten schaal met compositie metalen tijger. Circa 1930. Art Deco. Minimale chips. Afmeting: 15 x Ø 30,5 cm. In goede staat.
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing vijf-lichts kaarskandelaar met kariatiden, klauwpoten en geeboniseerd hout. Circa 1880. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.