Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Geelbuik Rosella 2007. Op houten standaard. In originele verpakking. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Duitse Jugendstil mondgeblazen witte wijnglazen met druivenranken decor. Theresienthal? Circa 1910. Afmeting: 21 x Ø 8 cm. In goede staat.
Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas met iriserend glas. Loetz, Oostenrijk. Circa 1910. Afmeting: 19 x Ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lalique France glazen vogel. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde mondgeblazen glazen vaas met berglandschap decor. Circa 1910. Gesigneerd Jem. Chip binnenrand. Afmeting: 23 x Ø 10 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Gesigneerd Blommers 2004. Glasfusing. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen tafellampen met chroom. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x Ø 33 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen Murano-stijl eend. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote oude Annagroen glazen vaas. Uraniumglas. Mogelijk Copier Leerdam. Circa 1940. Afmeting: H 25 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige kristallen vrijmetselaars bokaal met gegraveerde vrijmetselaars tekens. Afmeting: 15,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen fruitschaal in schuitvorm. Afmeting: 30 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen katten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse boheems kristallen glazen gekleurd, ca. 1900, Rood glas gemerkt Wilhelmshöhe Auerbach, rood glas andenken aus Warmbrunn, blauw glas andenken aus Cephty?
Een glas heeft chips aan voet. ...
Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vier maal glaswerk. Bestaande uit drie vazen en één Art Deco schaaltje. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote zware kristalglazen facet geslepen wijnkaraffen. Polen. 21e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zware moderne mondgeblazen glazen vaas met voorwerp. Kwalvormig binnenin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek kristallen kandij/suiker stel, voetstam gerestaureerd, 19e eeuw. Afmeting 24x18x5cm. In redelijke staat.
Grote glazen vaas. Rood/wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen fruitschaal. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x Ø 50 cm. In goede staat.
Friese draadglazen waterkan met diagonaal slijpsel, voorzien van montuur met schenktuit, klep duimgreep en handgreep, met glazen flessenbak. Afmeting: 10,5 x 23 cm./11,5 cm. Plus zes bijbehorende glaz...
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, glazen messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Grote Murano-stijl vaas met floraal decor. Bloemvorm. Afmeting: 41 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen vierkante kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met metaal effect in de kleuren blauw-zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vijf vazen waaronder: vier maal oud/antiek glaswerk en één porseleinen vaas, Lichte VEB. Onder andere: opaline glas. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Duitse antieke kristallen bokaal met plaatsen en kastelenvoorstelling. Twee chips. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote persglazen Art Deco schaal. Deels gesatineerd. Circa 1930. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Divers miniatuur glaswerk. 20e Eeuw. Onder ander: Swarowski, figuren, Boheemse tafelbel et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.