This website uses cookies

46. Oktoberveiling 2020

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Jan Altink, Winschoterdiep 1357
Jan Altink, Winschoterdiep

Result:

60 EUR

Sold
Hoshyar Rasheed, Abstract 1376
Hoshyar Rasheed, Abstract

Result:

60 EUR

Sold
19e Eeuwse lithografie, Figuren in interieur 1237
19e Eeuwse lithografie, Figuren in interieur

Result:

55 EUR

Sold
H. van Langen, Boerin bij haard 1104
H. van Langen, Boerin bij haard

Result:

50 EUR

Sold
A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut 1200
A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut

Result:

50 EUR

Sold
C. Zelo, Landschap met landarbeiders 1256
C. Zelo, Landschap met landarbeiders

Result:

50 EUR

Sold
Herman Krug, Stadsgezicht 1264
Herman Krug, Stadsgezicht

Result:

50 EUR

Sold
Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe 1293
Jaap van Kregten, Twentse boerderij met boerin bij wastobbe

Result:

50 EUR

Sold
A. v.d. Poll, Man met warme drank 1294
A. v.d. Poll, Man met warme drank

Result:

50 EUR

Sold
L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking 1296
L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking

Result:

50 EUR

Sold
Darius Gunneweg, Bloemen met insekten 1315
Darius Gunneweg, Bloemen met insekten

Result:

50 EUR

Sold
H. Schallenberg, Vaas met bloemen 1325
H. Schallenberg, Vaas met bloemen

Result:

50 EUR

Sold
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis 1341
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee 1343
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee

Result:

50 EUR

Sold
Walraven, Landschap met herder en schapen 1344
Walraven, Landschap met herder en schapen

Result:

50 EUR

Sold
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht 1351
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht

Result:

50 EUR

Sold
P. Peters, Hollands wintergezicht 1352
P. Peters, Hollands wintergezicht

Result:

50 EUR

Sold
Jos van Dijk,  Molen aan de vaart 1363
Jos van Dijk, Molen aan de vaart

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren 1365
Ongesigneerd, Strandgezicht met platbodems en figuren

Result:

50 EUR

Sold
M. Ohlquist, Bosven 1312
M. Ohlquist, Bosven

Result:

40 EUR

Sold
2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona 1356
2x J.A.Smit., Mokum Red + a Bellona

Result:

40 EUR

Sold
Monogram W.B., Pratende dames 1375
Monogram W.B., Pratende dames

Result:

40 EUR

Sold
Chinese of Japanse gouache 1295
Chinese of Japanse gouache

Result:

35 EUR

Sold
E.W. Linck, Stilleven met glas 1288
E.W. Linck, Stilleven met glas

Result:

30 EUR