Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Tien stuks krijgers en andere figuren decors. Met bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.