Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.