Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met havengezicht/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel goed. Beide koppen goed. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Miniatuur Boeddha, antieke bronzen boeddha, 28x39mm. ca 28 gram. In goede staat
Gesigneerde gietijzeren Chinese boeddha. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.