Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen lampenvoet met vergulde bronzen armaturen. Familie Rose, floraal/vogel decor. Afmeting: 83 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Friese zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met putti. MT.: onduidelijk, Sneek. ca 1780. 26x11,5x8cm. ca 244 gram. In goede staat
C.J.M. 1901. Zandpad met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Prachtige antieke witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Art Deco. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw saffier, 12,8x9mm, met daaromheen een rand in de vorm van een ac...
Prachtige gouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Rozetring met in het midden een grote ovaal roosgeslepen diamant, gezet op zilverfolie, 10x7,8mm. om deze steen zit een rand met 18 kleien d...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...
Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...
Zilveren jat, 84 zolotniks, voorzien van opengewerkt stuk versierd met filigrain bewerking met 2 stenen. Bekroond met een staande leeuw. 30 cm. ca 57 gram. Voorzien van pseudokeuren.
Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antieke uitneembare Duitse eikenhouten Barok spinde. Eén-deurs. Circa 1800. Met eiken schappen, origineel slot + sleutel. Afmeting: 197 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met een leeuw, joods kruis met turkoois en bladeren. De jat is bekroond met een fazant. Lengte 34 cm. Russisch. ca 54 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat
Kristallen Art Deco karaf met zilveren rand. Circa 1930. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...
Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...
Zilveren kluwenmandje, 800/000, rond met spijlen en een rand met figuren op paarden en lauwerkransen. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø12x17cm. ca 150 gram. In goede staat
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk, heeft 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden haarlijnen, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met zotjes decor. Haarlijnen. Afmeting: 7 x Ø 14,3 cm. In redelijke staat.
Stel met twee zilveren roomlepels, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen met een gekrulde steel. Eén voorzien van een leeuw en één met een kaatser. 13 cm. Totaal ca 4...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...
W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.