This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Kapitaal 18e eeuws Louis Seize kabinet
Starting price 1.600 EUR

Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...

Antiek Frans Bretons buffet, 1870
Result: 500 EUR

Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

Antieke Japanse of Chinese lampenvoet
Result: 180 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen lampenvoet met vergulde bronzen armaturen. Familie Rose, floraal/vogel decor. Afmeting: 83 x 45 x 45 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Kang Xi borden
Result: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...

Grote Chinese schotel Ø 37 cm.
Result: 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese schotel Ø 38,4 cm.
Result: 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.

Friese brandewijnkom, 1780
Result: 450 EUR

Friese zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met putti. MT.: onduidelijk, Sneek. ca 1780. 26x11,5x8cm. ca 244 gram. In goede staat

C.J.M., Zandpad met boerderij
Starting price 30 EUR

C.J.M. 1901. Zandpad met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Hollandse bollenvelden
Starting price 200 EUR

Twee ongesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.

Witgouden ring met saffier en diamant
Starting price 1.800 EUR

Prachtige antieke witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Art Deco. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw saffier, 12,8x9mm, met daaromheen een rand in de vorm van een ac...

Gouden ring met diamant
Result: 1.200 EUR

Prachtige gouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Rozetring met in het midden een grote ovaal roosgeslepen diamant, gezet op zilverfolie, 10x7,8mm. om deze steen zit een rand met 18 kleien d...

Zilveren suikerstrooier
Starting price 30 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...

Alya Brink, Roma
Starting price 50 EUR

Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Posthuma, Poldergezicht met vissers bij nacht
Result: 170 EUR

Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Queng Lung borden Ø 23,5 cm.
Result: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

2 Kristal met zilver
Result: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Zilveren jat
Result: 190 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, voorzien van opengewerkt stuk versierd met filigrain bewerking met 2 stenen. Bekroond met een staande leeuw. 30 cm. ca 57 gram. Voorzien van pseudokeuren.

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Result: 100 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

2x Chinese cups
Result: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Barok spinde
Result: 225 EUR

Antieke uitneembare Duitse eikenhouten Barok spinde. Eén-deurs. Circa 1800. Met eiken schappen, origineel slot + sleutel. Afmeting: 197 x 180 x 76 cm. In goede staat.

Zilveren jat
Starting price 160 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met een leeuw, joods kruis met turkoois en bladeren. De jat is bekroond met een fazant. Lengte 34 cm. Russisch. ca 54 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat

Karaf met zilverwerk, 1930
Starting price 185 EUR

Kristallen Art Deco karaf met zilveren rand. Circa 1930. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zilveren mand
Starting price 600 EUR

Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Robert Nunan, Baai met huis en palmen
Result: 100 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Starting price 100 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Result: 110 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...

Gouden vingerhoed
Result: 150 EUR

Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.

18e Eeuws Louis Seize kabinet
Starting price 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.

Engelse secretaire
Result: 625 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.

Antiek cylinder secretaire, 1800
Result: 450 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...

Zilveren kluwenmandje
Result: 100 EUR

Zilveren kluwenmandje, 800/000, rond met spijlen en een rand met figuren op paarden en lauwerkransen. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø12x17cm. ca 150 gram. In goede staat

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord
Starting price 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk, heeft 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Starting price 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden haarlijnen, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese kommen
Starting price 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met zotjes decor. Haarlijnen. Afmeting: 7 x Ø 14,3 cm. In redelijke staat.

Twee zilveren roomlepels
Starting price 80 EUR

Stel met twee zilveren roomlepels, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen met een gekrulde steel. Eén voorzien van een leeuw en één met een kaatser. 13 cm. Totaal ca 4...

Zilveren servies, 3 delig
Starting price 200 EUR

Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...

Zilveren tabaksdoos 12 heelepels
Starting price 240 EUR

Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...

Antieke Franse vitrinekast
Result: 650 EUR

Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.

Antiek damessecretaire, 1880
Starting price 1.100 EUR

Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...

Twee antieke zilveren kandelaars
Result: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Result: 190 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Starting price 50 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese kom
Result: 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok
Starting price 150 EUR

Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.

Zilveren danser
Starting price 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

W. Müller, Kasteel en zeilboot in de nacht
Result: 100 EUR

W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Starting price 60 EUR

J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.