Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...
Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met diamant en parel. Fantasie peervormige hanger met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, aan weerskanten versierd met witgouden banden bezet met 13 single cut geslep...
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.
Zeer groot zijden Perzisch kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/zwart/creme. Afmeting: 290 x 365 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper. Aardetinten met zwart/blauw/oker/creme en bruin. Afmeting: 284 x 119 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met vleermuizen/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.