Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Zeer groot zijden Perzisch kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/zwart/creme. Afmeting: 290 x 365 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper. Aardetinten met zwart/blauw/oker/creme en bruin. Afmeting: 284 x 119 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...
Drie 18e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden gerestaureerd (gekramd), één bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met diamant en parel. Fantasie peervormige hanger met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, aan weerskanten versierd met witgouden banden bezet met 13 single cut geslep...
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.