This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren roomstel
Result: 160 EUR

Zilveren roomstel, met een suikerpot met floraal decor en cartouche met monogram, een melkkan, 925/000, met voluten krullen en cartouche, een lekbakje met parelrand en een lepel Totaal ca 318 gram. In...

Zilveren armband en ring met koraal
Result: 40 EUR

Zilveren armband en ring, BWG, met filigrain en koraal. Armband met rechthoekige schakels van filigrain met koraal, 13x18mm. lengte 18-20cm en een ring met rechthoekige kop met filigrain en knoppen me...

Bronzen bacchus
Result: 60 EUR

Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zilveren peper- en zout strooier
Result: 60 EUR

Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, kegelvormig model met cannelures op ronde voet. MT.: F.B.Rogers Silver Co. Deukje in één van de voetjes. ø5x13cm. totaal ca 110 gram. In goede staat

Lot Chinees porselein (6x)
Result: 325 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...

Bronzen stier
Result: 100 EUR

Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Vrouw met mand
Result: 90 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Daum glaswerk
Result: 150 EUR

Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.

2x Chinees, divers
Result: 80 EUR

Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.

3x Gegraveerde glazen karaffen
Starting price 80 EUR

Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

Gouden hanger met granaat
Starting price 250 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger 16,5x39mm, inclus...

Chinese celadon vaas
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.

Gouden rijring met diamant
Result: 300 EUR

Geelgouden memoirering, 585/000, met diamant. Rijring met een witgouden zetkast voorzien van 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,35 ct SI-W. Diamonde. breedte 2,7 mm. ø 58. ca 2,4 gram. In goede s...

Grote kunstglazen maanvis
Starting price 60 EUR

Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.

2 Colliers van rozenkwarts
Starting price 40 EUR

Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...

Antieke majolica vaas, 1900
Starting price 350 EUR

Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Starting price 150 EUR

9x Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schalen, stapeldoos, twee kommen, pattipan en twee borden. Diverse decors. Bodemmerken. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

Zilveren dameshorloge met ketting
Starting price 100 EUR

Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...

Duits Rosenthal Selb Bavari deelservies
Starting price 300 EUR

Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met parel en diamant
Result: 160 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met diamant en parel. Fantasie peervormige hanger met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, aan weerskanten versierd met witgouden banden bezet met 13 single cut geslep...

Chinese Yixing theepot
Starting price 350 EUR

Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Result: 150 EUR

Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden ring met diamant
Starting price 775 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...

2x Oude Chinese munten
Result: 130 EUR

Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren
Result: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm.
Result: 80 EUR

17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 200 EUR

Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Result: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (ca. 22 st.)
Result: 100 EUR

Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met zwanen in vijver
Starting price 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

2x Royal Copenhagen figuren
Starting price 80 EUR

Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam
Starting price 1.480 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 400 EUR

Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Königliche Tettau deelservies
Result: 45 EUR

Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...

Ton Karssen, Figuren op de boulevard
Result: 560 EUR

Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Israëls, Heren portret
Result: 190 EUR

Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon schaal
Result: 160 EUR

Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.

2x Aardewerken borden
Starting price 20 EUR

Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat

J. Tielemans, Hondenportret
Starting price 400 EUR

J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Chris van Dijk, Meisje op strand
Result: 350 EUR

Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tazza
Result: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee grote Chinees porseleinen tijgers
Result: 850 EUR

Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Osmani Devlet Armasi, Osmaans kunstwerk
Starting price 200 EUR

Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Result: 325 EUR

Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Engelse porseleinen haan
Starting price 100 EUR

Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Karl Biese, Landschap met Hunebed
Starting price 200 EUR

Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas
Result: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies
Result: 70 EUR

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...

W. Bos, Hollandse platbodems op de Zuiderzee
Starting price 150 EUR

W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Result: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...

Porseleinen lamp
Starting price 80 EUR

Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven druiven op tafel
Result: 150 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

9x Zeldzaam Chinees porselein
Result: 7.500 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...

Chinese schaal met roze-rood glazuur
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom
Starting price 125 EUR

Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.