Benen kameel met waterkruiken. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 33 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen jardiniere in Louis Quinze-stijl. Circa 1890. Afmeting: 13 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Zachthouten 19e eeuwse chinoiserie beschilderde documentenkist met decor van vogels/Foo-honden/floraal. Afmeting: 17 x 38 x 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp met beschilderde glazen kap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
70er-Jaren Hala Zeist bureaulamp. Zwart metaal met chroom. In hoogte verstelbaar. Maximaal H 43 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Oude vier-lichts messing tafellamp met zwart marmer en putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee grote messing bureaulampen. Verstelbaar. 80er - 90er Jaren. Ongemerkt. Afmeting: H 45 x Ø 33 cm. In goede staat.
Drie benen belijmde voorwerpen. Eén maal obelisk, twee maal kaarskandelaren. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Zes delen verguld houtsnijwerk. Indonesië. 20e Eeuw. Figuren + altaarstuk. Afmeting: 19 - 53 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde theeketel op comfoor. Circa 1920. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Zwaar antiek messing inktstel op mahoniehouten basement. Circa 1920. Afmeting: 20 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met stadswapen Amsterdam. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; bierpullen met glazen bodem, kandelaar, servies et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Twee grote antiquarische boeken met gravures. Alle werken van Jacobs Cats. Door Dr. J. van Vloten (hoogleraar te Deventer). Zwolle de erven J.J. Tijl 1862. Afmeting: 38 x 30 x 8,5 cm. In redelijk/goed...
Lot van twaalf antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met vakverdeling en lade. Met sleutel. Afmeting: 12 x 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en parelmoer. Compleet met sleutel. Afmeting: 12 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Duits 50er-jaren blikken reclamebord 'Juno Sigaretten'. Lichte beschadigingen rondom. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 18 - 37 cm. Twee restauraties. Verder in goede staat.
19e Eeuwse vergulde veren schilderijlijst. Spanningmaat H 94 x B 56 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk staat.
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten scheepspassers met messing. Afmeting: 30,7 - 45,4 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde lokvogels. 20e Eeuw. Duif (metaal) + eend. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met figuren en leeuwen. Circa 1900. Afmeting: 64 x 105 x 10 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Antiek haardscherm van messing met beschilderd glas. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse bruine onyx tafellamp met brons. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting circa H 70 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren weegschaal met daarbij twee antieke messing gewichtensets. Circa 1900. Afmeting: 31 x 59 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke imitatie belijmde schildpad dekseldoos met been. Enkele zitten los. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen jardiniere met floraal/leeuwenkoppen decor. Circa 1900. Afmeting: 97 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren wandlampen met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bronzen kroonluchter in Barok-stijl. Afmeting: 50 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten, bandintarsia en parelmoer inleg. Krimpnaad deksel. Afmeting: 15 x 21 x 12,5 cm. In goede staat.
Interessant lot Indonesische batik stempels. Voor het bedrukken van stof/kleding. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Metalen gepolychromeerde Az-tekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote metalen/chroom wandlamp. 70er Jaren-stijl met kunststof kap. Afmeting: 75 x 65 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Verzameling bronzen spijkers met letters en getallen. Spoorwegen? Afmeting: 20 - 26 x 6 cm. In goede staat.
Portret dame achterglasbolglas, lithografie op glas met naam asti gesigneerd geheel in barok lijst omstreeks 1900. cond G 34x39 cm
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkist met slot + sleutel en twee karaffen. Eén stop past niet. Afmeting: 26 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Oud metalen meetapparaat in originele cassette. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Oude tazza met bronzen voet en kristallen schaal. Meisje op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren. Goden. Circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen divers oud/antiek. Bestaande uit: 19e Eeuwse gietijzeren ovale lijst met adelaar. En een bronzen schenkkan in gotische stijl. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
2x Antiek, Oosters. Bestaande uit: Koperen Chinese schenkkan en een koloniaal documentenkist met koperen beslag. Slot mist. Circa 1900. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Dertien stuks 19e eeuwse metalen partituur drukplaten. Spiegelschrift. Rotterdam et cetera. Afmeting: H 25 x B 16 cm. In goede staat.
Messing hallamp met gesatineerd glas. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
60er-Jaren plafonniere van zwart metaal met messing. Afmeting: 9 x Ø 42 cm. In zeer goede staat.
Chinees teakhouten ladenkastje met extra lades achter de deuren. Afmeting: 24 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse ijzeren kandelaren met natuursteen en terracotta gezichten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Heilig kruizen. Eén maal mahonie met bandintarsia + houten corpus. Eén maal palissander met metalen corpus en wijwaterbakhouder. Afmeting: 35 - 47 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco marmeren coupes. Circa 1925. Afmeting: H 16 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken tabletten met vernikkelde omranding. Fruit/floraal decor. Circa 1920. Eén tegel haarlijnen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke messing bunsenbranders. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...
Vijf-delig Hollands Eissenloefel-stijl theeservies van messing. Circa 1920. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.