Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren wandlampen met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bronzen kroonluchter in Barok-stijl. Afmeting: 50 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten, bandintarsia en parelmoer inleg. Krimpnaad deksel. Afmeting: 15 x 21 x 12,5 cm. In goede staat.
Interessant lot Indonesische batik stempels. Voor het bedrukken van stof/kleding. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Metalen gepolychromeerde Az-tekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote metalen/chroom wandlamp. 70er Jaren-stijl met kunststof kap. Afmeting: 75 x 65 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Verzameling bronzen spijkers met letters en getallen. Spoorwegen? Afmeting: 20 - 26 x 6 cm. In goede staat.
Portret dame achterglasbolglas, lithografie op glas met naam asti gesigneerd geheel in barok lijst omstreeks 1900. cond G 34x39 cm
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkist met slot + sleutel en twee karaffen. Eén stop past niet. Afmeting: 26 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Oud metalen meetapparaat in originele cassette. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Oude tazza met bronzen voet en kristallen schaal. Meisje op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren. Goden. Circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen divers oud/antiek. Bestaande uit: 19e Eeuwse gietijzeren ovale lijst met adelaar. En een bronzen schenkkan in gotische stijl. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
2x Antiek, Oosters. Bestaande uit: Koperen Chinese schenkkan en een koloniaal documentenkist met koperen beslag. Slot mist. Circa 1900. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Dertien stuks 19e eeuwse metalen partituur drukplaten. Spiegelschrift. Rotterdam et cetera. Afmeting: H 25 x B 16 cm. In goede staat.
Messing hallamp met gesatineerd glas. Historisme. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote verchroomde design messing industrielamp. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
60er-Jaren plafonniere van zwart metaal met messing. Afmeting: 9 x Ø 42 cm. In zeer goede staat.
Chinees teakhouten ladenkastje met extra lades achter de deuren. Afmeting: 24 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse ijzeren kandelaren met natuursteen en terracotta gezichten. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Heilig kruizen. Eén maal mahonie met bandintarsia + houten corpus. Eén maal palissander met metalen corpus en wijwaterbakhouder. Afmeting: 35 - 47 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco marmeren coupes. Circa 1925. Afmeting: H 16 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken tabletten met vernikkelde omranding. Fruit/floraal decor. Circa 1920. Eén tegel haarlijnen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke messing bunsenbranders. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...
Vijf-delig Hollands Eissenloefel-stijl theeservies van messing. Circa 1920. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.