Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande lamp met kristalglazen lampenkap. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafel petroleumlamp met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met narcissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkannen. Eén maal monogram + wapen. Eén maal monogram + 1793. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen, kraantjeskan et cetera. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen et cetera. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; Klepkan, bord, dekseldoos et cetera. Afmeting: 8 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met stadswapen Amsterdam. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Jugendstil-stijl dekseldoos + schaal. 20e Eeuw. Eén dekseldoos van hout en bewerkt met tin. Voorzien van wildvoorstelling + naakte vrouw. Gesigneerd. En een schaal met rozenranken decor, koperges...
Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen. Ovaal. Met gesigneerde damesportretten. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen jardiniere in Louis Quinze-stijl. Circa 1890. Afmeting: 13 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Franse porseleinen tafellamp. Was ooit petroleumlamp. Geëlektrificeerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen miniatuur. Dame met sieraad. Verso porseleinen blindmerk. Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands eikenhouten snijwerkstuk met koppen/vogel/fruit decor. Met ebbenhout. Renaissance. Afmeting: 116 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Engelse oorkonde, betreffende; Lease for a year. Anno 1818. Voor land, acres, parcels van Lord Henry Paulet aan Mr. George Doswell. Handgeschreven en gesigneerd door Henry Paulet, met lakzegel...
Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met ijzeren beslag en slot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 39 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.
Antiek Jugendstil Hollands postkaarten album. Circa 200 stuks. Onder andere; Amsterdam, Giethoorn et cetera. Voor de liefhebber! Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Empire-stijl lampenvoet. Griekse dame met ampfora. Compositie metaal. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.