Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.
Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse bronzen kookpotten. Grapes. Waarvan één zeer groot. Randschade. Afmeting: Ø 17 - Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke ivoren figuren. Oosters, Egyptisch en Afrikaans. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Cuba mahonie bestekkist met velours vakverdeling. Circa 1820. Afmeting: 38 x 33 x 21 cm. In zeer goede staat.
Antieke Jugendstil tafelschaal met tinnen voet en glazen schaal. Circa 1910. Reparaties aan tin. Lichte beschadiging aan tin. Glazen schaal heel. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle dekselkist met koper/parelmoer inleg + schildpad. Craquelé. Lichte beschadigingen. Afmeting: 6 x 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Empire-stijl lampenvoet. Griekse dame met ampfora. Compositie metaal. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen wijwaterhouder met Corpus Christi schildering. Deels geschilderd. Afmeting: 30 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Zwaar vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met vrouw. Circa 1840. Afmeting: H 47 cm. Eén arm mist. Verder in goede staat.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande lamp met kristalglazen lampenkap. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen et cetera. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen met messing en Renaissance-decors. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten classicistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse koperen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1820. Restauratie. Afmeting: H 62 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote metalen/chroom 70er jaren-stijl staande lamp met kunststof kap. Afmeting: H 176 cm. In goede staat.
Oude balans-weegschaal voor laboratorium. Eikenhout. 50er -Jaren? Afmeting: 43 x 46 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse bierpullen + snavelkan. Tinnen Jugendstil snavelkan, Turnklub, 1883 - 1908. Steengoed bierpul met tinnen deksel, floraal, circa 1800, haarscheur. En een Fayance bierpul met tinnen...
Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Rijk bewerkte Korinthische zuil met figuren en capitel. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 78 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Philips scheepsweerstation met barometer, hygrometer en klok. Op eikenhouten plaquette. Circa 1970. Afmeting: 72 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse lakwerk/boulle sieradenkist met koper/zilver inleg + parelmoer. Met monogram E.F. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke wit marmeren bokalen met brons. Circa 1880. Onderdeel van ...?... Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Italiaanse 50-er jaren Mirandelli accordeon met latere tas. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Empire-stijl petroleumlamp met kariatiden, keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele branders. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafel petroleumlamp met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Cameo-glazen tafellamp met messing voet en berglandschap decor. Gesigneerd L.F. Mohr. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude goudweegschaal met diverse messing gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke keramieken bierpul met tinnen deksel. Met decor van fietsvoorstelling. 'All Heil Radfahrer Verein Brugstädt 1897'. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel op zwart marmeren basement. Circa 1900. Waterpot is inkthouder, boomstam is penhouder. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.
Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Oude Deense Jydsk metalen/bakelieten telefoon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 13 x 31 cm. In zeer goede staat.
Twee verchroomde messing tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke houten kaartspeldoos met koperen beslag en vakverdeling, met daarin benen fiches. Circa 1920. Afmeting: 6 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
Papieren reclame affiche. 'Küchen arbeit leicht gemacht durch Alexanderwerke'. Circa 1930. Afmeting: circa 40 - 110 cm. In goede staat.
Bakelieten Philips radio uit 1945. Type 209/U. In zeer goede originele en werkende staat. Afmeting: 24 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde potkachel + Engelse geëmailleerde kolenbak. Circa 1900. Afmeting: 50 - 95 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Afmeting: 52 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl vernikkelde messing theepot met comfoor. Zonder brander. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Mahoniehouten kistje met intarsia en zilveren dop. Circa 1900. Afmeting: 16 x 24 x 15 cm. In goede staat.
4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...
Vijf diverse Duitse bierpullen. Bestaande uit: Bierpul in vorm van uil, steengoed + tin, circa 1900. Kristalglazen bierpul, Fresena, eerste helft 20e eeuw. Majolica bierpul met figuren decor/spreuken,...
Acht stuks decoratieve Oosterse houtgestoken luiken. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 x B 47 x D 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands eikenhouten snijwerkstuk met koppen/vogel/fruit decor. Met ebbenhout. Renaissance. Afmeting: 116 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Franse porseleinen tafellamp. Was ooit petroleumlamp. Geëlektrificeerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee grote gipsen ananassen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met narcissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.
Benen kameel met waterkruiken. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 33 x 23 cm. In goede staat.
Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.
Mooie Engelse mahoniehouten stickbarometer met bandintarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans wortelnoten kistje met messing inleg. Boulle. Afmeting: 9 x 32 x 11 cm In goede staat.
Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Drie grote antieke tinnen borden. Met stempels + datering 1852 en 1756. Afmeting: Ø 33 - Ø 39 cm. In goede staat.