Twee moderne kunstglazen Murano Mille Fiori-stijl vazen met iriserend goud. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - Ø 24 cm. In goede staat.
Drie delen groen/transparant Boheems kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.
Prachtig groot massief roze-rood glazen hart met luchtbellen. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.