19e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken dessertkast met opstand en drie lades. Circa 1880. Afmeting: 126 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast. Eén-deurs. Circa 1860. Afmeting: 185 x 106 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Vier 50er - 60er jaren stoelen van Cees Braakman. Zogenaamde Pastoe stoel. Teakhout met velours stoffering. Afmeting: 79 x 47 x 59 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame set van zeven antieke Engelse iepenhouten Windsor stoelen met prachtige patina. Circa 1780. Afmeting: 86 x 45 x 46 cm. In goede staat.
Ovaal teakhouten theekastje met facet-geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grote vergulde houtgestoken spiegel met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 140 x B 76 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 45 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 30 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 115 x 60 x 65 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Frans Jugendstil kabinet met messing beslag. Circa 1900. Rugwand mist, kringen op blad. Afmeting: 161 x 97 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe buffet met drie kronen. Circa 1860. Afmeting: 185 x 128 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan tafel met jalouziedeuren, intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 81 x 43 cm. In goede ongerestaureede staat.
Eikenhouten wijntafel met bronzen poten en versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x Ø 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder spiegel met rozen decor. Circa 1880. Afmeting: H 46 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ronde tafel met omranding versierd met meander motief. Circa 1900. Afmeting: H 73 x 95 cm. In goede staat.
Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eethoek met zes stoelen. Coulissentafel met messing lijsten en twee extra bladen. Afmeting: (tafel) 77 x 111 cm./77 x 231 cm. Afmeting: (stoel) 85 x 45 x 46 cm...
Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met briefpanelen. Slot defect. Verder in goede staat. Afmeting: 124 x 64 x 65 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 76 x 39 x 62 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...
Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe mahoniehouten twee-deurs kast met schappen. Circa 1870. Afmeting: 190 x 110 x 47 cm. In goede staat.