Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Louis Philippe bonheur opzet-vitrinekast met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 109 x 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.
19e Eeuws stucwerk met hout wandconsole tafel met vergulding. Blad vervangen. Afmeting: 89 x 42 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...
Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.
Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 112 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.
Antieke uitneembare Duitse eikenhouten Barok spinde. Eén-deurs. Circa 1800. Met eiken schappen, origineel slot + sleutel. Afmeting: 197 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken dessertkast met opstand en drie lades. Circa 1880. Afmeting: 126 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken klepbank. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Franse notenhouten schrijftafel met bronzen beslag, lade en florale intarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 77 x 66 x 106 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, ranken et cetera. Bergisches Land. Afmeting: 72 x 134 x 59 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vier-laden Biedermeier commode met origineel koperen beslag. Circa 1850. Afmeting: 92 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.