This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

11x Venetiaans glaswerk 5506
11x Venetiaans glaswerk
Starting price 40 EUR
Vergulde karaf, 1940 5562
Vergulde karaf, 1940
Starting price 40 EUR
Kunstglazen schaal 5545
Kunstglazen schaal
Starting price 50 EUR
2 Kristallen windlichten 5558
2 Kristallen windlichten
Starting price 50 EUR
Kristallen schaal op voet 5559
Kristallen schaal op voet
Starting price 50 EUR
4x Kristallen karaffen 5507
4x Kristallen karaffen
Starting price 60 EUR
4x Glazen miniatuur vazen 5519
4x Glazen miniatuur vazen
Starting price 60 EUR
2 Bonbonpot met zilverwerk 5521
2 Bonbonpot met zilverwerk
Starting price 60 EUR
Leerdam glazen schaal 5526
Leerdam glazen schaal
Starting price 60 EUR
Set glazen kalebassen 5540
Set glazen kalebassen
Starting price 60 EUR
Lot glazen (19x) 5552
Lot glazen (19x)
Starting price 60 EUR
Drie Boheemse karaffen 5522
Drie Boheemse karaffen
Starting price 70 EUR
Antieke schenkkan, 1900 5532
Antieke schenkkan, 1900
Starting price 70 EUR
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam 5504
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
Starting price 80 EUR
Art Deco lamp 5535
Art Deco lamp
Starting price 100 EUR
Daum tafellamp 5537
Daum tafellamp
Starting price 120 EUR
2x Duitse pronkbokalen 5503
2x Duitse pronkbokalen
Starting price 150 EUR
Gegraveerd bokaalglas 5566
Gegraveerd bokaalglas
Starting price 150 EUR
2x Antieke glazen vazen, 1900 5549
2x Antieke glazen vazen, 1900
Starting price 170 EUR
Glazen vaas 5505
Glazen vaas
Starting price 200 EUR
A.D. Copier groene vaas 5516
A.D. Copier groene vaas
Starting price 350 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse glazen 5517
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Starting price 500 EUR
Sold
Boheems kristallen bokaalglas 5556
Boheems kristallen bokaalglas

Result:

30 EUR

Sold
6-Delige Moser likeurset 5520
6-Delige Moser likeurset

Result:

40 EUR