Zes antieke Japanse goud lakwerk kop en schotels met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels voor chocolade. Alle schotels haarlijnen. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Divers. Figuren. Eén schoteltje met 1 figuur met chip + haarlijn, bordje met 2 hondjes 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/go...
Chinese hardstenen gegraveerde rots met tekst + hond. In foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Chips tuit + oude haarlijn. Afmeting: 19,5 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Ming bronzen keizerlijk figuur. Mooie patina. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen kop en schotel met zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met Chinees feest decor, vele figuren en draak. Met bodemmerk. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met floraal decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken/vleermuizen en goud decor verso. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Queng Lung figurengroep. Oude man met een vogel die oester eet. Beschadiging baard + vingers. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antiek 26-delig Japans porseleinen ontbijtservies met landschap decor. Circa 1900. Mogelijk haarlijnen of enkele chips. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Gesigneerde houtsnede? China/Japan. Landschap met bloesems. Houtsnede op papier. Afmeting: H 49 x B 15 cm. In goede staat.
Chinese cloisonne dekselpot met floraal decor en vergulde Foo-hond. Afmeting: H 24 cm. Met sokkel. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met melk en bloed, floraal en blauw decor. Met karakter tekens. Afmeting: H 29 x Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/goud decor. Gecontourneerd. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Blauwe Chinese celadon porseleinen pijpvaas met craquelé glazuur. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Eén minimale randschilfer. Afmeting; 7 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese/Tibetaanse keizerlijke buste op houtgestoken console. Afmeting: 54 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en crème-kleurig glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met leeuw decor opgewerkt. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 Ø 19,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Familie Rose porseleinen kopjes met floraal decor. Eén kopje 2x haarlijn 2 kopjes gaaf. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen vaas met tekst + bodemmerk en kostbaarheden decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse porseleinen fluit in zotje-vorm. Afmeting: L 8 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Japanse of Chinese pijpvazen met mat bruin glazuur en floraal decor. Op houtgestoken consoles. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen reukverdrijver met gemarmerd decor en opengewerkt BWG zilveren deksel met vogel decor. Afmeting: H 11 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met berglandschap decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse tafellamp met bronzen voet. Porselein is handbeschilderd. Circa 1930. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 10,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Red Deer vierkante vazen. Met gouden Foo-honden koppen/tekst decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Ming bord met kraanvogel decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Yixing. Aardewerk. Bestaande uit: penselenvaas met floraal decor + bodemmerk. En een kleine trekpot met floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren Chinese waterkan met vis decor + koperen deksel. Afmeting: 21 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met bodemmerk, bamboe/tekst decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees, uit ivoor gesneden reclining lady op houtgestoken basement. Afmeting: 19 x 6 x 6 cm. met taxatie rapport In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen vaas op houten console. Tweede helft 20e eeuw. Floraal/salamander decor. Afmeting: H 94 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese porseleinen pot met goudkarpersdecors en 6 bodemmerken. 37x39cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/pioenroos decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met roze glazuur en floraal decor. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen kraantjes dekselkan met floraal/vlinder decor. Deksel heeft randglazuur schade De pot heeft twee kraan uitgangen en binnenin een zeef. Afmeting: 50 x Ø 22 cm. In g...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Figuren in landschap met spelende zotjes decor, vier tekens bodemmerk Kang Xi, haarlijn. 1x Floraal bord, goed. Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.
Japanse porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: 10,5 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insekten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese Yixing trekpot met messing bewerkte deksel. Floraal/eekhoorn decor. Eén chip tuit. Afmeting: 9 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...