This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Onduid. gesign., Hollandse haven
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse haven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Result: 50 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis
Result: 50 EUR

Piet Kleinschmit. Circa 1920. Landschap met vakwerkhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 58 cm. In goede staat.

A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen
Result: 50 EUR

A. Verhaaf. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.C. Zeeman, Bloemstilleven
Result: 50 EUR

J.C. Zeeman 1980. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Antiek affiche 1940 - 1945
Result: 50 EUR

Antiek Hollands affiche 1940 - 1945 Nederland in oorlogstijd. Stichting Heerengracht 597 Amsterdam. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.

2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees
Result: 50 EUR

Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...

H.J. Wijngaard, Kustgezicht
Result: 50 EUR

H.J. Wijngaard. Circa 1950. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Floraal stilleven
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit
Result: 45 EUR

E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot
Result: 40 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Handgeschilderde ikonen
Result: 40 EUR

Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.

Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee
Result: 40 EUR

Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk
Result: 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Result: 40 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...

2x Antieke gravures
Result: 40 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...

H.Berg, Duits landschap met boerderij
Result: 35 EUR

H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Result: 30 EUR

J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Result: 25 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...