This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1048
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Starting price 850 EUR
Sold
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man 1049
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man

Result:

300 EUR

Sold
2x Italiaanse miniatuur schilderijen 1050
2x Italiaanse miniatuur schilderijen

Result:

170 EUR

Sold
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk 1051
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk

Result:

250 EUR

Jan Mankes, Melkende boerin 1052
Jan Mankes, Melkende boerin
Starting price 300 EUR
W.A. Knip, Havengezicht 1053
W.A. Knip, Havengezicht
Starting price 675 EUR
Sold
J. Barboth, Meisje in klederdracht 1054
J. Barboth, Meisje in klederdracht

Result:

600 EUR

Sold
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker 1055
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker

Result:

350 EUR

P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat 1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Starting price 280 EUR
Sold
Niek van der Plas, Winters bosgezicht 1057
Niek van der Plas, Winters bosgezicht

Result:

600 EUR

Sold
Karl Biese, Landschap met Hunebed 1058
Karl Biese, Landschap met Hunebed

Result:

190 EUR

Sold
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht 1059
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht

Result:

110 EUR

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs 1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Starting price 70 EUR
Sold
Onduid. gesign., Landschap 1061
Onduid. gesign., Landschap

Result:

125 EUR

L. de Jong, Schip bij avond 1062
L. de Jong, Schip bij avond
Starting price 350 EUR
Sold
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht 1063
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht

Result:

200 EUR

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee 1064
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Starting price 250 EUR
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Starting price 250 EUR
Sold
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1066
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot

Result:

40 EUR

Wassily Kandinsky wandkleed 1067
Wassily Kandinsky wandkleed
Starting price 380 EUR
Sold
K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1068
K. Rodeck, Berglandschap met rivier

Result:

60 EUR

Sold
Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk 1069
Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk

Result:

500 EUR

Sold
Louis Hartz, Kerk op terp 1070
Louis Hartz, Kerk op terp

Result:

300 EUR

Sold
Louis Hartz, Zelfportret 1071
Louis Hartz, Zelfportret

Result:

600 EUR