Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit; Stadswacht, wandelaar, smid, muzikant. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Hardhouten gesneden Balinees Maria beeld. 20e Eeuw. Beschadigingen bij voet. Afmeting: H 56 cm. In redelijk/goede staat.
Albasten gestoken figuur. Cupido en psyche. Op marmeren basement. Naar Antonio Canova. Echter 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 18 x 18 cm. Haarlijn + chip. In redelijke staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Picasso (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Gesigneerd geglazuurd keramieken figuur. Madonna. C. Vastra. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ovale terracotta plaquettes. Holland. 1x Portret van heer, C. van Dongen, chips. 1x Portret van dame, chips. Afmeting: 28 x 24 x 3 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Art Deco stijl eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Dame op Jugendstil-stijl hocker. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Engel met fakkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaans brons. 20e Eeuw of ouder. Maja figuren op paard. Afmeting: 21 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Twee Japanse bronzen figuren. Japans echtpaar in traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
Oosters boeddha figuur van messing + messing bewerkte console. 20e Eeuw. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten gesneden St. Bernhard reddingshond. Circa 1900. Afmeting: 15 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gesigneerde mannenbuste door G. Marree 1934. Enkele krimpnaden. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte man op paard. Afmeting: 39 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Grote zware Art Deco-stijl messing jaguar op marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 56 x 15 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen Arc de Triomphe op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Twee figuren met boek op bank. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen tempel met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Venus van Milo op rood marmeren basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kinderportret op marmeren sokkel. Chip sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen dames buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.V. Circa 1900. Afmeting: 16 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen Jugendstil schenkkan. Circa 1900. Door J. Garnier. 1853 - 1910. Naakte vrouw in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen plated en vergulde sculptuur op onyx basement. Titel: Cosaco Bello Zar Russia 1870. Zwaard lemet los erbij. Nr. 21/200. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 14 cm. In redel...
Twee grote 19e eeuwse bronzen figuren. Twee Griekse strijders. Door A. Calmels 1855. 1822 - 1906. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Meisje met rozen. Op zwart marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot 19e Eeuws bronzen Mercurius figuur met zwaard en panfluit. Door Marius Montagne 1867. 1828 - 1879. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.
Monumentaal groot 18e - 19e eeuws marmeren reliëf/beeld met religieuze voorstelling. Jezus bij deuropening met engel en romeinen. Afmeting: 71 x 81 x 13 cm. In goede staat.