Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...
Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...
Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...
Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.
Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met duiven in landschap decor, tekst en signatuur. Twee chips rand. Afmeting: 49 x 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom fijn gedecoreerd figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met olifanten koppen en rood/blauw glazuur. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met hengsel, ribbels en landschap/figuren/kostbaarheden decor. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotels met geisha en reekits in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met geisha's in interieur decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen borden met reliëf decor, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 39,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen dekseldoos, gecontourneerd. Met draken/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 13,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotel met geisha in tuin decor. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met kwartel in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen knobbelvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/coulissen/landschap/vogel/goud decor. Deksel heeft haarlijn. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai-stijl knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren te paard/pagodes/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/vissen en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom met landschap/floraal/vogel decor. Minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Eén salamander aan de zijkant beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, geribbelde, celadon schaal met tekst op bodem. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Later als lampenvoet omgebouwd. Bovenrand ingekort. Afmeting: H vaas 40 cm. Totaal: H 84 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Kantonese vazen met celandon glazuur. Landschap/figuren/olifanten koppen/ringen/floraal decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met kokosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee prachtige vroege Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal/goud/Foo-honden decor. Circa 1800. Afmeting: H 42 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met vele geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vrijmetselaar decor en goudrand. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 12-delige chocolade bekers en schotelset. Octagonaal met floraal/geisha decor. Zes tekens bodemmerk. Grote beker H 10,5 cm. Eén beker beschadigd, rest goed. Eén ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselschaal met pauw/floraal decor. Oudere dekselrand restauratie. Afmeting: 12 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pelgrim vaas met draak, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese draken vazen met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinese uit jade gesneden waterbuffel. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met onsterfelijken (in hemelrijk) voorstelling. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese vazen met figuren/salamander/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose eetservies met floraal/vlinder decor. Bestaande uit: 14x grote borden, 19x kleine borden, 7x dessertbord. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: Ø 20,5 - 26 cm. In ...