Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke trompetten. 1x Cavalerie, één mondstuk mist, één monogram S.W.B. 7. 1x De Prins Freres Brevete Annens 1094, deukjes. 1x Swaine + Adeney 185 Piccadilly London et cetera. Afmeting: 24 - 50 ...
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee Art Deco Cameo glazen plafond hanglampen. Circa 1930. Afmeting: Ø 34 - 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hannovera telmachine in notenhouten kist. Afmeting: 15 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse wijwaterhouders. 2x Porselein, 1x vernikkeld metaal, 1x brons met korenschoven, mogelijk ouder. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee heilig kruizen. Brons en ijzer? Circa 1930 - 1950. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Vier antieke messing briefopeners. 1x Meiji Japan, cloisonné. 1x China, medaillons. 1x Jugendstil met apenkop. 1x Oosters met hoornen vogel. Afmeting 17 - 27 cm. In goede staat.
Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Oud Chinees bewerkt figuur, boeddha met kind op lotusbloem. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristalglazen schenkkannen met stoppen. Amandel geslepen. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Neo gotische messing wandkandelaar. Empire tinnen kraantjeskan. Biedermeier appelketel. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Lot divers antiek. Onder andere; Drie Hollandse tegels, koetsstoof, barometer, keramieken koektrommel, bronzen vijzel. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Lot van 14 munten. 6x Zwitserland. 3x Duitsland. 5x Donau, mogelijk naslag Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Grote neo renaissance bronzen historisme vijzel. Circa 1880. Afmeting: H 20 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke messing cakevorm + handbeschilderde tinnen Friese kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Vier antieke notenhouten koffiemolens. Divers. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 18 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws tinnen lepelrek met zes lepels. Stempels. Afmeting: 36 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse steengoed cake-vormen met glazuur. Eén vorm heeft haarscheur. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Achthoekige Tibetaanse met leder beklede + beschilderde sieradenkist met lades en deksel. Afmeting: 25 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke bronzen apotheker-vijzels. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws blikken presenteertablet met floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 29 x 36,5 cm. In goede staat.
Historisme-stijl messing inktstel met putto. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Kinderspeelgoed uit de 30-er jaren. Koffiemolen van ijzer met keramiek. Gemerkt Olly. Afmeting: 14 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Messing scheepssextant naar antiek voorbeeld. Afmeting: 17 x 24 x 4,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Hardhouten miniatuur-schaakspel met kurkentrekker, wijnstop en thermometer. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Lot van acht diverse antieke strijkijzers. IJzer + messing. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing waterketel met stoof en porselein. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek religieus, divers. Crucifix glas, chips. Heilig beeld, circa 1900. Bronzen gotisch beeld. Houten Heilig kruis. Bronzen Maria et cetera. Afmeting: 12 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen brasero met hengsels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 x Ø 44 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige messing haardset. Afmeting: 20 - 68 cm. In goede staat.
Antieke koperen kolenkit met vijf-delig messing haardset. 19e Eeuw. Afmeting: 49 - 72 cm. In goede staat.
Vier antieke Oosterse/Oriëntaalse bewerkte bronzen/messing schalen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Italiaans vergulde houten barometer-klok. Neo barok. Circa 1960. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Vijf flessen diverse rode wijn. 1x Gran Reserva 2000 Senor de Gayan. 1x Rioja Reserva 1981 Cosecha. 1x Rioja Faustino V. 1x Rioja Gran Reserva Faustino II. 1x Cosla Blanca Gran Reserva 1970. Afmeting:...
Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.