This website uses cookies

48. Aprilveiling 2021

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling 1280
W. v.d. Berg, Religieuze figuren voorstelling

Result:

60 EUR

Sold
J. Schipper, Stadsgezicht met koets 1281
J. Schipper, Stadsgezicht met koets

Result:

60 EUR

Sold
H.N. Werkman, 17 x reproducties 1296
H.N. Werkman, 17 x reproducties

Result:

60 EUR

Sold
Haussert, Poldergezicht met punter 1300
Haussert, Poldergezicht met punter

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd, Riviergezicht met platbodem 1313
Ongesigneerd, Riviergezicht met platbodem

Result:

60 EUR

Sold
Jan van Wissen, Landschap Veluwe met dorp 1338
Jan van Wissen, Landschap Veluwe met dorp

Result:

60 EUR

Sold
Ruisman, Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is 1351
Ruisman, Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is

Result:

60 EUR

Sold
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien 1378
B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien

Result:

60 EUR

Sold
H. Beogoff, Figuren bij waterbron 1380
H. Beogoff, Figuren bij waterbron

Result:

60 EUR

Sold
Maarten Krabbé, 3 Etsen 1228
Maarten Krabbé, 3 Etsen

Result:

50 EUR

Sold
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot 1244
J. van Slotberg, Landschap met boerderij en sloot

Result:

50 EUR

Sold
Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam 1250
Graadt van Roggen, Gezicht op Amsterdam

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg 1278
Ongesigneerd, Besneeuwd veengebied met wilg

Result:

50 EUR

Sold
T. Kroes, Vispoort Deventer 1305
T. Kroes, Vispoort Deventer

Result:

50 EUR

Sold
P. Mos, Vrouw trekt kousen uit bij bedstede 1311
P. Mos, Vrouw trekt kousen uit bij bedstede

Result:

50 EUR

Sold
J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim 1354
J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim

Result:

50 EUR

Sold
2x Ongesigneerd, Olifanten 1355
2x Ongesigneerd, Olifanten

Result:

50 EUR

Sold
2 Oude jachtprenten 1361
2 Oude jachtprenten

Result:

50 EUR

Sold
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen 1359
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen

Result:

45 EUR

Sold
F. Lebret, Landschap met schapen en herderin 1282
F. Lebret, Landschap met schapen en herderin

Result:

40 EUR

Sold
Brandsma, Italiaanse jongen 1308
Brandsma, Italiaanse jongen

Result:

40 EUR

Sold
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda 1332
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda

Result:

40 EUR