Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...
Antiek Hollands reclame bord. Eysink Rijwielen Amersfoort. Gelithografeerd. Circa 1930. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, rond model versierd mer floraal graveerwerk. Met koperen binnenbel. 18 cm. In redelijk goede staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Twee karaffen met ruit-en waaierslijpsel, cilindervormig model met greep. De karaffen zijn voorzien van een stop met zilver, 833/000. 10x7,5x23cm. In goede staat.
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Zilveren tabaksdoos, BWG, voor Sirih pruimtabak, Indonesië. Grote ronde bewerkte doos verbonden met een kleine bloemvormige doos voor kalk. Rond 1900. ø9x8cm en 6x4cm. Totaal ca 219 gram. En een messi...
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model, voorzien van o.a. gezaagd ster- en spijlendecor. Met opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Hogteiling & Presburg, Haarlem jl.:R:1927. ca 49 gram. 15x9x5c...
Vijf delen zilver bestek, 833/000, model Haags lofje, met 2 sauslepels, een aardappellepel en 2 groentelepels. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Begeer. 18-27cm. Totaal ca 435 gram,. In goede staat
Ronde zilveren doos, 835/000, met op het scharnierende deksel een voorstelling van een edel paar op een bankje. De zijkant van de doos is voorzien van cartouchen met voorstellingen van putti. ø 13x5c...
Antiek Frans niervormig damesbureau met verguld bronzen beslag en notenhout fineer. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 53 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Twee zilveren strooiers, 800/000, in de vorm van kleine vogeltjes. 4,5x2,3x3.5cm. Totaal ca 58 gram. In goede staat
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten Hollands dressoir met houtgestoken panelen en rillen. Oudere restauraties. Afmeting: 90 x 140 x 60 cm. In goede staat.
Collier van parels met geelgouden sluiting, 750/000, met diamant en peridot. Collier met 2 rijen verlopende cultive parels, ø6-9mm, bevestigd aan een geelgouden rechthoekige sluiting, met zilveren blo...
Antieke zilveren bouilloire, 934/000. Fraaie grote theepot, bol model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk. Een scharnierend handvat met voluten en acanthusblad. Het de...
Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Maria, versierd met voluten en floraal decor. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. 19x17x6cm. ca 135 gram. Enkele nette restauratieplekken aan de acht...
Houten doos met snijwerk, voorzien van 6 zakhorloges, diverse modellen, diverse metalen. Enkelen voorzien van een ketting. In redelijk goede staat.
Fraaie olie/ azijnset met zilver. Set met kristallen schenkkarafjes met stopjes geplaatst in een zilveren houder met een rechthoekig gecontourneerde voet versierd met graveerwerk en voorzien van een b...
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...