Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt de Clauw. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.